Menu

Samyang 50mm F1.4 AS UMC Canon

Cechy produktu

  • Producent Samyang 
  • Przeznaczenie Canon 
  • Ogniskowa 50 mm
  • Jasność f/1.4 
  • Rodzaj standardowy 
  • Typ stałoogniskowy 

Opis

Obiektyw Samyang jest standardowym manualnym obiektywem portretowym o jasności f/1.4. Wyekwipowany w 8 listków przysłony daje interesujące rozmycie oraz zezwala na fotografowanie choćby w trudnych warunkach oświetleniowych.

Samyang 50 mm f/1.4 AS UMC przeznaczony jest do aparatów cyfrowych wyekwipowanych w matrycę światłoczułą formatu 24x36mm lub mniejszego. Proponuje pole widzenia wynoszące 46.2 stopnia, a dzięki dużej jasności wynoszącej f/1.4, niesłychanie radzi sobie w słabych warunkach oświetleniowych, gwarantując perfekcyjną plastykę obrazu i małą głębię ostrości.

Obiektyw jest zbudowany z dziewięciu soczewek umieszczonych w sześciu grupach (w tym jednej soczewki asferycznej, a także jednej hybrydowej asferycznej). Dla zapewnienia wysokiego kontrastu, a także wiernego odwzorowania barw soczewki pokryte pozostały wielowarstwowymi powłokami antyrefleksyjnymi UMC.

niesłychaną zaletą obiektywu Samyang 50 mm f1.4 jest stanowczo subtelne i plastyczne odwzorowanie nieostrości znajdujących się poza płaszczyzną ostrości, czyli tzw. Bokeh. Dzięki przysłonie zbudowanej z ośmiu listków, obszary znajdujące się poza głębią ostrości odwzorowane są bardzo miękko, co docenią zawodowi filmowcy oraz fotografowie specjalizujący się w fotografii portretowej.

Obiektyw ma mocowanie do lustrzanek pełnoklatkowych albo APS-C firmy Canon. Nawet 5 lat gwarancji Z dniem 1 czerwca 2016 r. Obiektywy Samyang pochodzące z oficjalnej dystrybucji, posiadające kartę gwarancyjną dystrybutora Foto-technika, mogą zostać objęte wydłużoną, 5-cio letnią gwarancją.

Aby skorzystać z nowego programu ochrony, należy zarejestrować swój obiektyw na stronie http://samyang-foto.pl/pl/serwis/formularz-5-lat-gwarancji. Do rejestracji wymagane są wyłącznie: karta gwarancyjna Foto-Techniki dokument zakupu Po rejestracji dostajemy atest, który należy wydrukować i dołączyć do karty gwarancyjnej Foto-Techniki i okazać przy ewentualnym zgłoszeniu reklamacyjnym.

standardowa gwarancja polskiego dystrybutora obejmuje 2 lata używania, rejestracja wydłuża ten okres do 5 lat. Przedłużenie gwarancji jest gratisowe, dobrowolne i obejmuje obiektywy zakupione nie wcześniej niżeli dnia 1 czerwca 2016 roku.

szczegółowe zasady nowego systemu gwarancyjnego dostępne są na http://samyang-foto.pl/pl/serwis/5-lat-gwarancji.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.