Menu

Samyang AF 45mm f/1.8 FE Sony-E

Cechy produktu

  • Producent Samyang 
  • Przeznaczenie Sony 
  • Ogniskowa 45 mm
  • Jasność f/1.8 
  • Rodzaj szerokokątny 
  • Typ stałoogniskowy 

Opis

Samyang AF 45 mm f/1.8 FE / Sony E to jasny obiektyw standardowy o uniwersalnej ogniskowej 45 mm. Proponuje niezwykle prawidłową rozdzielczość i plastykę obrazu a wysoka jasność f/1.8 pozwala na fotografowanie w niekorzystnych warunkach oświetleniowych. Wersja z mocowaniem Sony E (do aparatów bezlusterkowych Sony).

szybki, celny, a także cichy tryb AF


System samoczynnego ostrzenia opracowany przez firmę Samyang z wydajnym, liniowym silnikiem STM zapewnia prędki, celny oraz cichy tryb Auto Focus.

genialna jakość optyki


W konstrukcji optycznej wykorzystano 7 soczewek, ułożonych w 6 grupach, w tym 3 części asferyczne i 1 soczewkę ze szkła ED (o niskiej dypersji). Nowoczesna budowa zagwarantuje wysoką rozdzielczość i ostrość obrazu, na dodatek na brzegach kadru, zminimalizowano także astygmatyzm i aberrację chromatyczną, które negatywnie wpływają na jakość obrazu. Dzięki połączeniu 9 listkowej przysłony i wielkiego otworu względnego obiektyw zapewnia przyjemną plastykę obrazu i naturalne oddanie komponentów znajdujących się poza płaszczyzną ostrości.


znakomity kontrast - powłoki Ultra multi-coating (UMC)


Specjalne, wielowarstwowe powłoki układów optycznych przezroczyście ostry obraz, redukując bliki i flary, choćby gdy źródło światła znajduje się w kadrze.

Kompaktowy i lekki


Kolejną zaletą Samyang AF 45 mm f/1.8 FE / Sony E są niepokaźne rozmiary i niska waga, która wynosi zaledwie 162 g. Dzięki temu obiektyw może stać się wymarzonym towarzyszem na długie fotograficzne wyprawy. Jak przystało na poważną konstrukcję, Samyang AF 45 mm f/1.8 FE / Sony E ma metalowe mocowanie bagnetu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.