Menu

Sony E55-210mm F/4.5-6.3 NEX (SEL-55210AE)

Cechy produktu

  • Producent Sony 
  • Przeznaczenie Sony 
  • Ogniskowa 55-210 mm
  • Jasność f/4.5 - 6.3 
  • Rodzaj teleobiektyw 
  • Typ zoom 

Opis

Teleobiektyw zmiennoogniskowy 55-210 mm nieprzeciętnie sprawdzający się przy fotografowaniu sportu czy przyrody. Urządzenie zastosowany optyczny stabilizator obrazu SteadyShot, który udoskonala ostrość zdjęć realizowanych z ręki. Dwie soczewki ze szkła ED i dwie soczewki asferyczne nadzwyczajne właściwości optyczne w całym zakresie ogniskowych. Cichy i szybki wewnętrzny mechanizm AF rewelacyjnie sprawdza się przy kręceniu filmów HD. 7-listkowa przysłona kołowa zagwarantuje rewelacyjny wygląd nieostrych fragmentów fotografie. Tryb bezpośredniego ręcznego nastawiania ostrości z nieruchomym pierścieniem nastawiania ostrości w trybie AF zapewnia precyzję i dużą wygodę przy ręcznym ustawianiu ostrości.

Uniwersalny teleobiektyw o krotności zoomu wynoszącej 3.8x

doskonały w szerokim zakresie zastosowań, pomiędzy innymi przy fotografowaniu sportu i przyrody.

Stylowy wygląd, lekkość i przystępne przenoszenie, a także wysokiej jakości aluminiowe elementy wykańczające na tubusie.

zaimplementowany w obiektyw optyczny stabilizator obrazu SteadyShot, poprawiający ostrość fotografii realizowanych z ręki. Cicha praca mechanizmu podczas filmowania.

Dwie soczewki ze szkła ED i dwie soczewki asferyczne - wyśmienite właściwości optyczne w całym zakresie ogniskowych.

Cichy i szybki wewnętrzny mechanizm AF: wspaniały przy fotografowaniu i kręceniu filmów HD.

7-listkowa przysłona kołowa gwarantuje efektowny wygląd nieostrych fragmentów.

Tryb bezpośredniego ręcznego nastawiania ostrości z nieruchomym pierścieniem nastawiania ostrości w trybie AF: precyzja i wygoda przy ręcznym nastawianiu ostrości.

W komplecie przednia przykrywka, tylna przykrywka i osłona obiektywu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.