Menu

Tamron 18-270 mm f/3,5-6,3 Di II VC PZD Nikon

Cechy produktu

  • Producent Tamron 
  • Przeznaczenie Nikon 
  • Ogniskowa 18-270 mm
  • Jasność f/3.5 - 6.3 
  • Rodzaj teleobiektyw 
  • Typ zoom 

Opis

AF 18-270mm F/3.5 -6.3 Di II VC PZD TS(BOO8TSE)

Jeden obiektyw na każdą okazję.
Jeden obiektyw na każdą okazję.

Tamron, rekordzista świata w zakresie ogniskowych w obiektywach dla lustrzanek, pokazuje nowy Mega Zoom o ogniskowej 18-270mm. Obiektyw wyekwipowany jest w nowo opracowany silnik ultradźwiękowy piezo, który zagwarantuje cichy, skrupulatny i nieprzeciętnie szybki autofocus. Niepowtarzalny mechanizm VC (stabilizator obrazu) pozostał lepszy, co pozwala na bardziej kompaktową budowę. Ta cecha, w połączeniu z lekką budową, czynią go znakomitym towarzyszem podróży. Obiektyw jest bardzo ergonomiczny dzięki zakresowi ogniskowych, który sprawdza się w niemal każdej sytuacji. Obejmuje wszystko, od szerokiego kąta do tele i makro z powiększeniem 1:3.8 w całym zakresie ogniskowych.

AF 18-270mm F/3.5 -6.3 Di II VC PZD TS

Mega zoom

Mega zoom pozwala na objęcie nad wyraz szerokiego obszaru bez utraty parametrów. Obiektywy mega zoom posiadają ogniskowe w zakresie od szerokiego kąta do tele, dzięki temu są uniwersalne i sprawdzają się w każdej sytuacji. Ze względu na dużą uniwersalność, niepokaźny wymiar i lekką wagę, obiektywy te są asygnowane najczęściej do sytuacji rutynowych, takich jak wyjazdy urlopowe, wędrówki z plecakiem czy wycieczki z dziećmi.

Wyposażenie i funkcje
PZD

Silnik Piezo Drive producenta Tamron charakteryzuje się dużą prędkością automatycznego ustawiania ostrości, świetną precyzją oraz wyjątkowo cichą pracą.

Stabilizacja obrazu VC (Vibration Compensation)

Sprawdzony stabilizator obrazu VC Tamron (Vibration Compensation) gwarantuje w tym obiektywie ostre i nieporuszone obrazy. Dlatego obiektyw ten można stosować jeszcze przy zdjęciach z ręki lub przy słabym świetle.


Inne parametry produktu.
VC (stabilizacja obrazu)

Stabilizator obrazu VC zagwarantuje, że obrazy są ostre i nieporuszone, a widok w celowniku nie drga.

PZD (napęd piezo)

Napęd piezo pozwala na nad wyraz szybkie i przy tym prawie w pełni ciche ustawianie ostrości.

Szkło XR (specjalny współczynnik załamania)

Szkło specjalne o niezwykle wysokim indeksie załamania, gwarantujące największą efektywność oraz bardziej zwartą konstrukcję obiektywu.

ASL

Hybrydowe części asferyczne wyjątkową jakość obrazu oraz zwartą budowę.

LD (obniżona dyspersja)

składnik soczewki zapewniający podwyższoną ostrość obrazu, a także korektę aberracji chromatycznych.

System ogniskowania wewnętrznego (IF)

Długość wyciągnięcia obiektywu nie zmienia się podczas ustawiania ostrości, a granica ustawień bliskości wyraźnie skraca się w całym obszarze ogniskowania.

Mechanizm blokady zoomu (ZL)

chroni przed niechcianym wysuwaniem tubusu obiektywu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.