Menu

Tamron 70-300 mm f/4.0-f/5.6 SP Di VC USD / Canon

Cechy produktu

  • Producent Tamron 
  • Przeznaczenie Canon 
  • Ogniskowa 70-300 mm
  • Jasność f/5.6 
  • Rodzaj teleobiektyw 
  • Typ zoom 

Opis

wytworzony dla tej chwili

Ten nagrodzony zmiennoogniskowy teleobiektyw jest skutkiem dekady wybitnych innowacji Tamrona w dziedzinie optyki obiektywów. Producent zagwarantuje najwyższą jakość obrazu i użytkowania w klasie teleobiektywów nie tylko profesjonalistom, lecz też entuzjastom fotografii.


konstrukcja

W dążeniu do osiągnięcia najwybitniejszej rozdzielczości obrazu w klasie 70-300mm, rocznicowy obiektyw wykorzystuje nowoczesną konstrukcję optyczną, wraz z elementami LD i XLD wytwarzanymi ze specjalistycznych materiałów, które uniemożliwiają aberracji chromatycznej. Na skutek czego obiektyw oferuje ostrzejszy kontrast i obszerniejszą produktywność niż wszystkie inne w tej klasie.

ponadto jest to pierwszy obiektyw wyekwipowany w motor Tamrona USD, cichy napęd autofocusa. Mechanizm USD zapewnia szybkie ustawienie ostrości, co czyni go wyśmienitym wyborem teleobiektywu asygnowanego do fotografii sportowych, wyścigów i uwieczniania innych energicznych obiektów.


Stabilizacja


Obiektyw dodatkowo własny system Stabilizacji Obrazu VC, stanowiący wsparcie przy wykonywaniu ręcznych fotografii, nie tylko na długich ogniskowych, gdzie rozmycie jest pospolite, ale także przy niskich zakresach ogniskowych.
Sprawdzony stabilizator obrazu VC Tamron (Vibration Compensation) zagwarantuje w tym obiektywie ostre i nieporuszone obrazy. Dlatego obiektyw ten można stosować ponadto przy zdjęciach z ręki lub przy słabym świetle.
To połączenie najkorzystniejszej klasy w rozdzielczości obrazu, cichego ultradźwiękowego napędu i Systemu Stabilizacji Obrazu stało się najnowszym osiągnięciem technicznym Tamrona.


SP (Super Performance)

Tylko dwie litery – ale jaka siła przebicia efektów. SP oznacza Super Performance, czyli wysoką skuteczność Tamron. W trakcie konstruowania tych obiektywów nasi inżynierowie dostali wolną rękę i pracowali bez kompromisów, aż uzyskali adekwatną charakterystykę wydajności. Wprowadzaj swój aparat w nowe obszary i daj mu się wykazać rewelacyjną wydajnością.


Kontrast i ostrość

W konstrukcji optycznej tego obiektywu znajduje się znacznej mocy XLD (Extra Low Dispersion), tworzony ze specjalnych materiałów szklanych, które mają bardzo niski indeks rozproszenia barw. W ten sposób oznaczana jest zdolność szkła do rozkładania promienia światła na kolory spektralne. Właściwości rozproszenia są niższe niżeli w charakterystycznych obiektywach LD i odpowiadają mniej więcej wartości fluorytów. Obiektyw XLD w połączeniu z elementem L D gwarantuje największy kontrast i ostrość. Produktywnie zapobiega to aberracji chromatycznej stanowiącej problem w telefotografii i zagwarantuje najlepszą ostrość choćby przy krawędziach. Na skutek czego powstaje obiektyw, który produktywnie kompensuje błędy długości koloru, a także osiowy błąd powiększenia w całym zakresie zoomu oraz gwarantuje najlepszą rozdzielczość i ostrość zdjęć.


Silnik USD

Ultrasonic Silent Drive (USD) to najnowsza generacja silników do samoczynnego ustawiania ostrości marki Tamron. Dzięki innowacyjnej technice silnika i nowo zaprojektowanemu oprogramowaniu USD gwarantuje prędkie, staranne i praktycznie bezszmerowe robienie fotografii. Raczej nie ma ulepszonej opcji do prędkich i intensywnych motywów, jakie występują w fotografii sportowej, przy prędkich samochodach podczas robienia fotografii przyrody.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.