Menu

Tamron AF 14-150 mm f/3,5-5,8 Di III (srebrny)

Cechy produktu

  • Producent Tamron 
  • Ogniskowa 14-150 mm
  • Jasność f/3.5 - 5.8 
  • Rodzaj teleobiektyw 
  • Typ zoom 

Opis

14-150mm F/3.5-5.8 Di III


Nowy charakterystyczny system Mikro Cztery Trzecie opracowany poprzez firmy Olympus Imaging i Panasonic jest przeznaczony do kompaktowych aparatów bezlusterkowych z wymiennym obiektywem. Pozwala on użytkownikom na wykonywanie zdjęć o wysokiej jakości przy użyciu mniejszego i lżejszego sprzętu.

teraz Tamron powiększył możliwości systemu Mikro Cztery Trzecie o progresywny obiektyw zoom 14-150 mm (ekwiwalent dla formatu 28-300 mm w 35 mm i pełnoklatkowego). Ten obiektyw zoom 10.7x waży tylko 285 g i ma znikomy współczynnik kształtu, adekwatny do filtrów o średnicy 52 mm. Jest on dostępny w wysmakowanym wykończeniu w odcieniu czarnym albo srebrnym.

Obiektyw usprawnia wykonywanie ostrych fotografii w różnych warunkach fotograficznych. Rewelacyjnie sprawdza się w podróży, w trakcie rodzinnych spotkań i przy tworzeniu kreatywnych kompilacji fotograficznych.


Mega zoom

Mega zoom pozwala na objęcie niezwykle znacznego obszaru bez utraty parametrów. Obiektywy mega zoom posiadają ogniskowe w zakresie od szerokiego kąta do tele, dzięki temu są uniwersalne i sprawdzają się w każdej sytuacji. Ze względu na dużą uniwersalność, śladowy rozmiar i lekką wagę, obiektywy te są asygnowane najczęściej do sytuacji powszednich, takich jak wyjazdy urlopowe, wędrówki z plecakiem czy wycieczki z dziećmi.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.