Menu

Voigtlander 21mm F/1.8 ULTRON (LEICA M)

Cechy produktu

  • Producent Voigtlander 
  • Ogniskowa 21 mm
  • Jasność f/1.8 
  • Rodzaj szerokokątny 
  • Typ stałoogniskowy 

Opis

Voigtländer Ultron 21mm F1.8 to stałoogniskowy obiektyw z dużą przysłoną, oraz bagnetem VM do aparatów systemu Leica M. Obiektyw jest w pełni manualny, a jego ogniskowa to 21 mm. Nieprzeciętnie nadaje się do sytuacji, gdzie wymagana jest płytka głębia ostrości.

Obiektyw ma metalową obudowę i zastosowaną osłonę przeciwsłoneczną, oraz powłokę antyrefleksyjną. Obiektyw zbudowany jest z 13 składników w 11 grupach, w tym jeden element asferyczny, który minimalizuje aberrację chromatyczną.

Voigtländer Ultron 21mm posiada dziesięć listków przysłony, które pozwalają osiągnąć piękny efekt bokeh. Parametry obiektywu Voigtländer Ultron 21mm F1.8 * trafny do sytuacji, gdzie wymagana jest płytka głębia ostrości * Metalowa obudowa z zaimplementowaną osłoną przeciwsłoneczną * Bagnet VM do aparatów z serii Leica M W komplecie * Obiektyw Voigtländer Ultron 21mm F1.8 * Przednie i tylne pokrywki

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.