Menu

Voigtlander 28mm F/2.0 ULTRON VM (LEICA M) - produkt w magazynie - szybka wysyłka!

Cechy produktu

  • Producent Voigtlander 
  • Ogniskowa 28 mm
  • Jasność f/2 
  • Rodzaj szerokokątny 
  • Typ stałoogniskowy 

Opis

Voigtländer Ultron 28mm to prędki obiektyw z maksymalną przysłoną F2.0. Jest on wielokrotnie powlekany, nad wyraz kompaktowy i waży zaledwie 244 gramy. Obiektyw nadaje się do wykorzystania w wielu rozmaitych sytuacjach i wspaniale sprawdzi się w słabym świetle oraz fotografii ulicznej.posiada on również 10-listkową przysłonę, która pozwoli uzyskać atrakcyjny efekt bokeh.

Obiektyw posiada mocowanie Leica-M, co oznacza, że używać go można z aparatami Voigtländer Bessa R-2/3/4 & T, Konica Hexar RF oraz oczywiście Leica M. Właściwości obiektywu Voigtländer Ultron 28mm F2.0 mocowanie Leica M * nadaje się do aparatów Bessa R i Leica M * Obiektyw szerokokątny * Przysłona: F2.0 * Manualne ostrzenie * Metalowe mocowanie Zawartość zestawu * Voigtländer Ultron 28mm F2.0 mocowanie Leica M * Przednia i tylna pokrywka obiektywu

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.