Menu

Voigtlander 75mm F/1.8 HELIAR (LEICA M) - produkt w magazynie - szybka wysyłka!

Cechy produktu

  • Producent Voigtlander 
  • Ogniskowa 75 mm
  • Jasność f/1.8 
  • Rodzaj portretowy 
  • Typ stałoogniskowy 

Opis

Voigtländer Heliar 75mm to prędki obiektyw z maksymalną przysłoną F1.8. Obiektyw wykorzystywany może być w wielu sytuacjach i idealnie nadaje się do fotografowania w słabych warunkach oświetleniowych. Jest to też nadzwyczajny obiektyw do robienia portretów i fotografowania przy naturalnym świetle.

ma on też 10-listkową przysłonę, która zagwarantuje piękny efekt bokeh. Obiektyw zaopatrzony jest w mocowanie Leica M, co oznacza, że można go używać z aparatami Voigtländer Bessa R-2/3/4 & T, Konica Hexar RF, a także oczywiście Leica M.

parametry obiektywu Voigtländer Heliar 75mm F1.8 mocowanie Leica-M * pasuje do aparatów Bessa R, a także Leica M * Obiektyw portretowy * Maksymalna przysłona: F1.8 * Manualne ostrzenie * Metalowe mocowane Zawartość zestawu * Voigtländer Heliar 75mm F1.8 mocowanie Leica M * Przednia i tylna pokrywka obiektywu

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.