Manu

Tamron AF 18-200 mm f/3,5-6,3 Di III VC (czarny) Sony E

Cechy produktu

  • Producent Tamron 
  • Przeznaczenie Sony 
  • Ogniskowa 18-200 mm
  • Jasność f/3.5 - 6.3 

Opis


Tamron 18-200 F/3.5-6.3 Di III
to obiektyw, który idealnie nadaje się zarówno do wykonywania ujęć rozległych pejzaży i dzikiej przyrody, jak i portretów. Ten niezwykle wszechstronny obiektyw ze stabilizatorem obrazu VC oferuje wszystkie zaawansowane technologie, które sprawiają, że fotografowanie staje się łatwiejsze i bardziej przyjemne. Lekki i kompaktowy obiektyw o zakresie ogniskowym 18-200mm, jednocześnie szerokokątny z możliwościami teleobiektywu (ekwiwalent dla formatu 35mm to 27-300mm).

Jego napęd autofocusa ma silnik krokowy, który jest optymalny właśnie dla tego rodzaju bezlusterkowców. Pozwala on na zwiększenie wydajności AF podczas nagrywania filmów. Komfort obsługi jest wzbogacony przez system Direct Manual Focus (DMF), który pozwala na idealne ustawienie ostrości w dowolnym punkcie.

Dodatkowym udogodnieniem jest wewnętrzne ogniskowanie, dzięki któremu ostrość ustawiana jest wewnątrz obiektywu, bez ruchu jego zewnętrznych elementów. Jako że przednia soczewka jest stała, pozwala to na zastosowanie osłon tulipanowych oraz filtrów, np. polaryzacyjnego. W obiektywie użyto szereg specjalistycznych elementów szklanych, które doskonale kompensują aberracje. Umożliwiają one wykonywanie wyrazistych zdjęć o wysokiej rozdzielczości i kontraście.

Obiektyw Tamron 18-200 mm F/3.5-6.3 Di-III otrzymał nagrodę ,,Best Compact System Camera Entry-Level Lens”,

przyznaną przez stowarzyszenie TIPA (Technical Image Press Association)."Bezlusterkowce" są również znane jako "Compact System Cameras - CSC"** Optyka obiektywu obejmuje dwa elementy optyczne o niskiej dyspersji LD

(Low Dispersion), trzy szklane formowane elementy asferyczne, jeden alement XR (Extra Reflective Index) oraz jeden
asferyczny element hybrydowy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie