Menu

Be quiet! Obudowa PURE BASE 500DX BIAŁY

Cechy produktu

  • Producent Be quiet! 

Opis

Pure Base 500DX White jest zoptymalizowany pod kątem wysokiej sprawności chłodzenia i przeznaczony dla tych, którzy szukają wysokiego przepływu powietrza.

WYSOKI PRZEPŁYW POWIETRZA I MAKSYMALNA wydajnOŚĆ
Wszystkie części zoptymalizowane pod kątem przepływu powietrza i efektywności
Dla wszystkich, którzy dążą do maksymalnej wydajności, a zwłaszcza systemów chłodzonych wodą, Pure Base 500DX White z wyjątkowo przepuszczającą powietrze przednią i górną pokrywą jest właściwym wyborem. Filtry przeciwpyłowe z przodu i na dole można prosto zdjąć do czyszczenia.

TRZY WSTĘPNIE ZAMONTOWANE PURE WINGS 2
Cicha praca. Trzy fabrycznie zainstalowane wentylatory Pure Wings 2 ze zoptymalizowanymi pod kątem przepływu łopatkami, które idealny przepływ powietrza i chłodzenie. Pomimo kompaktowej konstrukcji wentylatory z przodu, u góry i z tyłu są modelami 140 mm, co zagwarantuje nad wyraz cichą pracę. Na dodatek można zainstalować maksymalnie dwa wentylatory 140 mm.

DUŻO MIEJSCA NA WYSOKIEJ KLASY SPRZĘT
Pure Base 500DX White zagwarantuje wielkie wymiary, aby zainstalować wysokiej klasy karty graficzne i pokaźne urządzenia chłodzące o wysokości do 190 mm. Z przodu można z łatwością zainstalować wentylatory lub chłodnicę do 360 mm, a górna część gwarantuje w dodatku miejsce dla pokaźniejszej liczby wentylatorów albo chłodnicy do 240 mm.

cechy ZATRZYMUJĄCE OCZY
Pure Base 500DX White proponuje najróżniejsze opcje instalacji maksymalnie pięciu dysków SSD. Dwa można zainstalować w celu widocznego wyświetlania przez panel okna. By ukryć niepożądane kable, obudowa proponuje świetne opcje prowadzenia kabli.

ergonomicznA OSŁONA PSU
oferuje schludne wnętrze. Osłona zasilacza perfekcyjnie zakrywa kable i zasilacz. Posiada jeszcze podwójną klatkę dysku twardego z oddzielnymi mocowaniami, które redukują wibracje i pomagają zmaksymalizować ciszę. Klatkę można też przestawić, aby zainstalować z przodu chłodnicę do 360 mm. Zasilacz można łatwo zainstalować od tyłu i zamontować na dostarczonym wsporniku zasilacza.

OKNO Z SZKŁA HARTOWANEGO
świetny widok wewnątrz komputera. Wysokiej jakości, w pełni okienny panel boczny gwarantuje nadzwyczajny widok komponentów w środku pokrywy komputera. Okno wytwarzane jest z przyciemnionego i hartowanego szkła z malowanymi na czarno listwami bocznymi

  • Przedni panel i górna pokrywa wlotu powietrza o dużej wydajności dla maksymalnej wydajności
  • Trzy wentylatory Pure Wings 2 140 mm gwarantują wysoką skuteczność chłodzenia i cichą pracę
  • LED ARGB z przodu i wewnątrz obudowy
  • USB 3.1 Type C Gen. 2 dla najnowszego sprzętu
  • Chłodzenie wodne gotowe do grzejników do 360 mm
  • Za panelem okna można w widocznym miejscu zainstalować maksymalnie dwa dyski SSD
  • Dużo miejsca na wysokiej klasy karty graficzne i duże lodówki
  • Panel boczny produkowany ze szkła hartowanego
  • Trzyletnia gwarancja producenta

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.