Menu

Be quiet! Obudowa SILENT BASE 601 BG025 Pomarańczowy

Cechy produktu

  • Producent Be quiet! 
  • Rodzaj midi tower 

Opis

be quiet! Silent Base 601 Orange to obudowa łącząca maksymalną ciszę i znakomitą funkcjonalność, asygnowana wyjątkowo cichym konfiguracjom. Wloty powietrza z przodu gwarantują maksymalne wyciszenie przy stałej ilości przepływu powietrza.

Specjalnie zaprojektowane otwory wentylacyjne dwukrotnie przekierowują dopływające powietrze,zmniejszyć hałas generowany poprzez przepływ powietrza. Przód, góra i boki są wyposażone w wyjątkowo grube maty wyciszające o średnicy 10 mm, co gwarantuje maksymalną stabilność i świetne tłumienie hałasu.

Wspornik PSU i klatki HDD z mocowaniem rozłącznym też minimalizują wibracje. Pełny metalowy korpus zagwarantuje stabilność obudowy i jest lepszy w dotyku. Dwa wstępnie zainstalowane wentylatory Pure Wings 2 140 mm z łopatkami zoptymalizowanymi pod kątem przepływu powietrza wyśmienity przepływ powietrza i stałe chłodzenie.

Zintegrowany 3-stopniowy kontroler wentylatorów obsługuje maksymalnie trzy wentylatory. Osłona zasilacza doskonale ukrywa przewody, zasilacz i mieści podwójną klatkę HDD. Płyty pokrywy można oddzielnie zdemontować, aby zainstalować wentylator 140 mm na górze.

Po zdjęciu znikomej pokrywy z przodu można zainstalować radiator 360mm. Przy pomocy wspornika zasilacz można łatwo zainstalować z tyłu. Wysokiej jakości panele boczne wyposażone są w system montażowy z przyciskiem do bezpiecznego i przystępnego demontażu.

Wciskając przycisk, mechanizm blokujący zwalnia górną część bocznego panelu, a ten wsuwa się bezpiecznie, aż zostanie usunięty ręcznie. Zagwarantuje to idealną użyteczność w prędkim i nieskomplikowanym dostępie do wnętrza obudowy.

Pomimo swej kompaktowej budowy, Silent Base 601 zagwarantuje obszerne rozmiary i wycięcia do instalacji płyt głównych choćby w formacie E-ATX. Dzięki inteligentnemu rozmieszczeniu komponentów można dodatkowo poprawnie scalić kilka kart graficznych oraz wielkich coolerów.

Dzięki zoptymalizowanej konstrukcji, Silent Base 601 jest genialnym rozwiązaniem do chłodzenia wodą. Radiatory do 360 mm można montować z przodu, z góry i z tyłu. Korzystając z odłączanego wspornika szczególnie prędko i prosto można zainstalować radiatory u góry....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.