Menu

Be quiet! Obudowa SILENT BASE 601 BG027 Srebrny

Cechy produktu

  • Producent Be quiet! 
  • Rodzaj midi tower 

Opis

Silent Base 601 zagwarantuje obfite wymiary i wycięcia do instalacji płyt głównych choćby w formacie E-ATX. Dzięki inteligentnemu rozmieszczeniu elementów można też poprawnie związać kilka kart graficznych, a także dużych coolerów.

Silent Base 601 jest idealnym rozwiązaniem do chłodzenia wodą. Radiatory do 360 mm można montować z przodu, z góry i z tyłu. Korzystając z odłączanego wspornika nad wyraz momentalnie i łatwo można zainstalować radiatory u góry.

Wloty powietrza z przodu gwarantują maksymalne wyciszenie przy stałej ilości przepływu powietrza. Specjalnie zaprojektowane otwory wentylacyjne dwukrotnie przekierowują dopływające powietrze,ograniczyć hałas generowany poprzez przepływ powietrza.

Przód, góra i boki są wyposażone w wyjątkowo grube maty wyciszające o średnicy 10 mm, co zagwarantuje maksymalną stabilność i doskonałe tłumienie hałasu. Wspornik PSU i klatki HDD z mocowaniem rozłącznym w dodatku minimalizują wibracje.

Pełny metalowy korpus gwarantuje stabilność pokrywy i jest udoskonalony w dotyku. Dwa wstępnie zainstalowane wentylatory Pure Wings 2 140 mm z łopatkami zoptymalizowanymi pod kątem przepływu powietrza perfekcyjny przepływ powietrza i stałe chłodzenie.

Zintegrowany 3-stopniowy kontroler wentylatorów obsługuje maksymalnie trzy wentylatory. Osłona zasilacza znakomicie ukrywa przewody, zasilacz i zawiera podwójną klatkę HDD. Płyty pokrywy można oddzielnie zdemontować, by zainstalować wentylator 140 mm na górze.

Po zdjęciu niedużej pokrywy z przodu można zainstalować radiator 360mm. Za pomocą wspornika zasilacz można łatwo zainstalować z tyłu. Wysokiej jakości panele boczne wyekwipowane są w system montażowy z przyciskiem do bezpiecznego i prostego demontażu.

Wciskając przycisk, mechanizm blokujący zwalnia górną część bocznego panelu, a ten wsuwa się bezpiecznie, aż zostanie usunięty ręcznie. Zagwarantuje to doskonałą ergonomiczność w szybkim i przystępnym dostępie do wnętrza obudowy....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.