Menu

Corsair CX550M 100-240V 550W MODULAR POWER Semi-Modular ATX

Cechy produktu

  • Producent Corsair 

Opis

wydajność, bezawaryjność, i komfortowe modularne okablowanie w Twoim komputerzeZasilacze CX Series Modular są znakomitym wyborem dla osób dopiero formujących albo już udoskonalających swój komputer. Proponują wysoką niezawodność, niski poziom hałasu i sprężystość przy modulowaniu okablowania.Niski poziom hałasuCertyfikat efektywności 80 PLUS Bronze i przemyślana kompozycja minimalizują hałas wydawany poprzez wentylator w trakcie pracy.Szybszy montaż i obszerniejszy porządekDzięki modularnemu systemowi okablowania możesz zastosować tylko tych kabli, których Ci potrzeba.

dzięki temu zaoszczędzisz miejsce, zredukujesz bałagan i poprawisz przepływ powietrza w swym komputerze.bezawaryjny i kompatybilnyZasilacze CX Series Modular są zbudowane i testowane zgodnie ze standardami bezproblemowego konstrukcji i płynnego funkcjonowania.Ładny wyglądMatowe czarne wykończenie, czarne kable i czarne wtyczki dadzą Twojemu komputerowi postępowy wygląd.technika i jakość Corsair’aKażdy zasilacz Corsair’a został zaprojektowany poprzez zespół inżynierów z Kalifornii i przypasowany do naszych wymagań.

Z taką samą dokładnością, z jaką podchodzimy do projektowania i testowania naszych uwielbianych zasilaczy, podeszliśmy też do zasilaczy CX Series Modular, ponieważ wiemy, iż potrzebujecie pewności, niezależnie od kwoty, jaką przeznaczycie na Wasz komputer.Modularny system okablowaniaPonieważ kable nie są podłączone na stałe do zasilacza, można podłączyć tylko te, które niezbędne są do skrupulatnej konfiguracji PCI-E i sprzętów pamięci masowej.

Reszta przewodów może pozostać w pudełku, a nie w obudowie, dzięki czemu nie będzie tworzyć niepotrzebnego bałaganu i zakłócać przepływu powietrza.Sterowany termicznie wentylator o dużej średnicyPo zamontowaniu zasilacza nie powinieneś już o nim myśleć.

Sterowany termicznie wentylator sprawia, że zasilacze CX Series Modular są niesłyszalne, a przy obszernych obciążeniach systemu wielka średnica wentylatora redukuje wydawany hałas.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.