Menu

Corsair Fan LL120 RGB LED PWM 3 Fun Pack Premium Magnetic Levitation Fan; Lighting Node PRO

Cechy produktu

  • Producent Corsair 

Opis

Wentylator CORSAIR ML120 PRO RGB PWM to niedościgniona sprawność i ciche działanie dzięki magnetycznej lewitacyjnej i dynamiczne oświetlenie RGB kontrolowane poprzez wchodzący w skład zestawu Lighting Node PRO oraz oprogramowanie CORSAIR iCUE.

W łożyska wentylatora ML120 PRO RGB wykorzystano technikę magnetycznej lewitacji, która zniża tarcie do minimum. W wyniku czego gwarantuje on istotnie udoskonalony przepływ powietrza i wyższe ciśnienie statyczne, równocześnie emitując wyraźnie mniej hałasu tradycyjne łożyska.

Ta technologia zapewnia także obszerniejszą wydajność i żywotność potwierdzoną pięcioletnią gwarancją. Cztery diody RGB LED zamontowane w hubie emitują żywe, kolorowe światło, które z łatwością dostroić do stylu Twojego zestawu.

Efekty świetlne i przepływ powietrza generowane przez ten pojedynczy wentylator można kontrolować dzięki CORSAIR iCUE, a da się także nadać mu ostatni szlif stosując wymienne nakładki na narożniki (sprzedawane oddzielnie).

Pełne działanie RGB tego sprzętu wymaga RGB Lighting hub oraz Lighting Node PRO. Możesz kontrolować prędkość wentylatora w zasięgu od 400 do 1600 obrotów na minutę przy maksymalnie 25 decybelach. To też oznacza, iż ML120 PRO RGB zagwarantuje ciche chłodzenie, które jesteś w stanie elastycznie kontrolować, zapewniając swemu komputerowi nieprzeciętną równowagę pomiędzy przepływem powietrza a hałasem.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.