Menu

Corsair Obsidian Series 500D Premium Mid-Tower Case, Premium Tempered Glass and Aluminum

Cechy produktu

  • Producent Corsair 
  • Rodzaj midi tower 

Opis

Obsidian Series 500D to nowoczesna obudowa PC Midi Tower w kultowej stylistyce CORSAIR, z bokami z przyciemnianego szkła i poszyciem z wysokiej klasy aluminium. Boczne drzwi na zawiasach ze szkła hartowanego pozwalają łatwo dostać się do wnętrza systemu.

konstrukcja Direct Airflow Path™ i dwa znajdujące się w komplecie wentylatory SP120 zapewniają skuteczne chłodzenie strumieniem powietrza w tych punktach, w których jest to z reguły konieczne. W obudowie jest dostatecznie dużo miejsca na rozbudowę układu chłodzenia o jeden wentylator 360 mm lub trzy wentylatory 120 mm z przodu i jeden wentylator 280 mm lub dwa wentylatory 140 mm w pokrywie.

pokrywa Obsidian 500D jest wyekwipowana w funkcje usprawniające składanie komputera, jak np. Tylna osłona kabli, wyjmowane moduły wentylatora i osobna komora zasilacza. Upraszcza to wyraźnie budowę wymarzonego komputera.

obudowa zaopatrzona w dwa gniazda USB 3.0 i jedno USB 3.1 typu C, oraz zatoki dysków wewnetrznych 2 x 3.5 cala i 3 x 2.5 cala....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.