Menu

Define Mini C TG

Cechy produktu

  • Producent FRACTAL DESIGN 
  • Rodzaj midi tower 

Opis

Fractal Define Mini C TGNa dzisiejszym rynku inni producenci wyjątkowo proponują obudowy które są do wszyskiego i mają całą masę zbędnych opcji. Skutkuje to pozostawianiem w obudowie pustych miejsc i marnowaniem przestrzeni.

obudowa Define Mini C TG jest stworzona z myślą o tych którzy wymagają elstycznej platformy na ATX i MicroATX, równocześnie nie marnotrawiąc miejsca w obudowie. Jest to świetne rozwiązanie dla tych którzy próbują osiągnąć równowagę między pojemnością a produktywnością.

Szyba z hartowanego szkła pozwoli na podziwianie idealnego, pełnego estetyki porządku w twojej obudowie.Mniejszy aniżeli zwykłe obudowy ATX i Micro ATX Define C Window z jego zoptymalizowanym wnętrzem stanowi perfekcyjną bazę dla użytkowników.

budowa została zaprojektowana specjanie żeby zoptymalizować przepływ powietrza, powodując iż twoje komponenty za każdym razem zachowają chłodny spokój.Chłodzenie bez kompromisówBudowa ma możliwość podłączenie chłodzenia wodne, żeby zapewnić efektywne chłodzenie nawet dla najmocniej wydajnych systemów.

seria Define Mini C TG łączy ze sobą kultowy wygląd panelu przedniego, materiał dźwiękochłonny oraz technologię ModuVent. Ci którzy chcą polikwidować ModuVent by dodać więcej wentylatorów, mogą zainstalować w jego miejsce filtr pyłu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.