Menu

Fractal Design Define 7 White TG Clear Tint ATX

Cechy produktu

  • Producent Fractal Design 

Opis

pokrywa FDE Define 7 White TG Clear Tint ATX FD-C-DEF7A-06Define 7 to najnowszy szczyt uwielbianej serii Define, ustanawiający nowy kanon dla tego, czego można oczekiwać od pokrywy mid-tower, jeśli chodzi o modułowość, sprężystość i łatwość wykorzystywania.

Podwójne wnętrze, przemysłowe tłumienie dźwięku i klasyczna stylistyka powodują, że jest to przystępny wybór dla każdego świadomego projektu konstruktora PC, który potrzebuje wszechstronnej i bezusterkowej obudowy, która pomieści ambitne konstrukcje i pozostawia miejsce na rozwój.

Dzięki dostosowywanemu dwupoziomowemu wnętrzu Define 7 może z łatwością pomieścić płyty główne aż do 285 mm E-ATX, obfite macierze do przechowywania z maksymalnie 14 dyskami twardymi, 4 dyskami SSD i wnęką ODD oraz potężne chłodzenie z 420 mm grzejnik i maksymalnie dziewięć wentylatorów.

Wszechstronne nowe wsporniki pozwalają na konwersję dowolnej nieużywanej pozycji wentylatora na dysk twardy, dysk SSD albo uchwyt pompy. Nowy panel przedni ma ulepszoną konstrukcję dwustronnego zawiasu z zatrzaskiem magnetycznym, a w pełni zdejmowany panel górny otwiera się, zapewniając w całości luźny dostęp do wnętrza.rozmiary: 547 x 240 x 475 mm Pozostałe parametry: Złącze Audio I/O na przednim panelu...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.