Menu

Fractal Design Obudowa Define 7 White Solid ATX

Cechy produktu

  • Producent Fractal Design 

Opis

pokrywa FDE Define 7 White Solid ATXFD-C-DEF7A-09Define 7 to najnowszy szczyt cenionej linii Define, ustanawiający nowy standard dla tego, czego można oczekiwać od pokrywy mid-tower, jeśli chodzi o modułowość, elastyczność i łatwość stosowania.

Podwójne wnętrze, przemysłowe tłumienie dźwięku i konwencjonalna stylistyka sprawiają, że jest to prosty dobór dla każdego świadomego projektu konstruktora PC, który potrzebuje wszechstronnej i niezawodnej pokrywy, która pomieści ambitne konstrukcje i pozostawia miejsce na rozwój.

Dzięki dostosowywanemu dwupoziomowemu wnętrzu Define 7 może łatwo pomieścić płyty główne aż do 285 mm E-ATX, wielkie macierze do przechowywania z maksymalnie 14 dyskami twardymi, 4 dyskami SSD i wnęką ODD, a także mocne chłodzenie z 420 mm grzejnik i maksymalnie dziewięć wentylatorów.

Wszechstronne świeże wsporniki pozwalają na konwersję dowolnej nieużywanej pozycji wentylatora na dysk twardy, dysk SSD lub uchwyt pompy. Nowy panel przedni ma lepszą konstrukcję dwustronnego zawiasu z zatrzaskiem magnetycznym, a w pełni zdejmowany panel górny otwiera się, gwarantując kompletnie swobodny dostęp do wnętrza.wymiary: 547 x 240 x 475 mm Pozostałe atrybuty: Złącze Audio I/O na przednim panelu...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.