Menu

Fractal Design Obudowa Define XL Black Solid ATX

Cechy produktu

  • Producent Fractal Design 

Opis

pokrywa FDE Define 7 XL Black Solid ATXFD-C-DEF7X-017 XL to najbardziej rozbudowana obudowa Define w historii. Dzięki odważnemu i pionierskiemu projektowi ustanawia nowy kanon tego, czego można oczekiwać od pełnej typu tower, pod względem modułowości, sprężystości i łatwości używania.

Obsługując największe karty E-ATX i korporacyjne, konfiguracje z wieloma GPU i prawie dwa tuziny maszyn pamięci masowej (w układzie pamięci masowej), będziesz ciężko znaleźć ograniczenie tego, co możesz zrobić z kombinacją w Define 7 XL.

Dodatkowa przestrzeń na łokciach nie jest jedyną cechą, która zapewnia płynniejsze wrażenia w trakcie budowania - górny panel można w pełni zdemontować, żeby uzyskać w całości swobodny dostęp do wnętrza, i można go zamieniać z dźwiękochłonnej stali na przefiltrowaną wentylację za pomocą załączonego panelu akcesoriów.

Define 7 XL jest ponadto wyposażony w dwa świeże i wszechstronne wsporniki do konwersji dowolnej nieużywanej pozycji wentylatora na dysk twardy, dysk SSD lub mocowanie pompy, co będzie mile widzianą wiadomością dla każdego, kto nie wykorzystuje wszelkich jedenastu pozycji wentylatora 120 mm (lub dziewięć 140 mm).rozmiary: 604 x 240 x 566 mm Pozostałe parametry: Złącze Audio I/O na przednim panelu...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.