Menu

Green Cell Akumulator żelowy 12V 12Ah

Cechy produktu

  • Producent Green Cell 

Opis

Akumulator AGM Green Cell 12V 12Ah AGM07Akumulator AGM Green Cell o napięciu 12V to wytworzony z wysokiej jakości materiałów model przypasowany zarówno do pracy buforowej, jak i cyklicznej. Akumulator oparty jest na technice AGM, co oznacza, że elektrolit wchłonięty jest w separator z włókna szklanego, co uniemożliwia jego wyciek.

dzięki czemu akumulator może pracować w wielu pozycjach, nie tylko pionowej. Jest to idealna, widocznie bezpieczniejsza alternatywa dla akumulatorów kwasowo-ołowiowych. Kluczowe atrybuty: Maksymalne bezpieczeństwo użytkowania dzięki konstrukcji zapobiegającej wyciek elektrolitu całkowicie bezobsługowa praca akumulatora przez długi czas (aż do 5 lat) bezawaryjność działania - odporność na wibracje, praca w każdej pozycji, w szerokim zakresie temperatur przy zachowaniu wysokiej pojemności nadzwyczajne rozwiązanie przy pracy buforowej i cyklicznej, obfite wykorzystanie: m.

in. Zasilacze UPS, zabawki elektryczne, systemy alarmowe, monitoringu, czy urządzenia przenośne Pozostałe cechySamorozładowanie: 2% w ciągu miesiąca (przy temp. 25°C) objętość wg. Temperatury: 40 °C - 102% 40 °C - 100% 0 °C - 85% -15 °C - 65% Ładowanie buforowe: 13,5-13,8 V (-20 mV/C) Ładowanie cykliczne: 14,5-14,9 V (-30 mV/C) Maksymalny prąd ładowania: 3,6 A

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.