Menu

IARENA CQ-01B MIDITOWER USB3.0 BLACK 500W

Cechy produktu

  • Producent CHIEFTEC 
  • Rodzaj midi tower 

Opis

Stylowy wygląd
pokrywa wyprodukowana z wysokiej jakości tworzyw, znamionująca się tradycyjnym, ascetycznym wzornictwem. Czarny front obudowy z siatką mesh oraz umieszczony centralnie matowo-czarny panel kontrolny ze metalicznymi przyciskami Power i Reset nadają obudowie stylowego, konwencjonalnego charakteru.
ergonomiczny przedni panel
Na środku frontowej części pokrywy znajdują się bardzo przydatne w powszednim użytkowaniu dwa porty USB 3.0, a także gniazda audio i mikrofonowe. Tak umiejscowiony pakiet złącz pozwala użytkownikowi komfortowo i błyskawicznie podłączyć zewnętrzny nośnik danych, komplet słuchawek, mikrofon, a także szeroką gamę innych urządzeń peryferyjnych.
Możliwość konfiguracji
obudowa ma 2 sloty 5.25 cala, 4 sloty 3.5 cala i obsługuje płyty główne w standardach ATX i mATX. Taka ilość wnęk, a także obsługiwany kanon zezwalają na różne konfiguracje sprzętowe i duże możliwości rozbudowy komputera o dodatkowe napędy i podzespoły.
Opcje wentylacji
dodatkowe miejsca na 5 opcjonalnych wentylatorów (dwa 80mm z tyłu, jeden 120mm z przodu i dwa 120mm na panelach bocznym) pozwalają na poprawienie cyrkulacji powietrza w środku pokrywy. Dzięki czemu można zamontować w niej podzespoły o wysokiej produktywności, generujejące pokaźne ilości ciepła, bez obawy o przegrzanie się poszczególnych elementów. Taka opcja z pewnością wielbicieli podkręcania podzespołów.

USB 3.0

Urządzenia zgodne z warunkami nowej specyfikacji mogą pracować z szybkością 5 Gbit/s (640 MB/s). Rzeczywista przepustowość łącza informacji wynosi 4 Gbit/s, co przy zaimplementowaniu kodowania 8b/10b pozwala uzyskać transfer rzędu 400 MB/s. Kanon oprócz typowych przewodów (dla kompatybilności w dół z USB 2.0 i 1.1) do prędkich transferów wykorzystuje dwie dodatkowe, ekranowane pary przewodów w full-dupleksie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.