Menu

iBOX Obudowa Wizard 5 Gaming

Cechy produktu

  • Producent iBOX 

Opis

Wizard 5 to kolejna odsłona modnej linii obudów od marki iBOX. Tym razem dostajemy bardzo niebanalne połączenia hartowanego szkła na panelu bocznym pokrywy z frontem ze specjalnej siatki. To niebanalne połączenie nadaje obudownie specyficznego wyglądu i powoduje, iż Twoje stanowisko gamingowe będzie wyglądało jeszcze lepiej.

obudowa jest produkowana z myślą o graczach. Zasilacz montowany jest na dole w specjalnym tunelu, który separuje go od pozostałych części pokrywy. Dodatkowo pokrywa wyekwipowana jest w zestaw filtrów ograniczających dostęp kurzu do wnętrza.

posiada port USB 3.0 i dwa porty USB 2.0. Z przodu zamontowane trzy podświetlane wentylatory RGB: 120 mm, na górze dwa, i jeden wentylator 120 mm zamontowany z tyłu pokrywy. Szyba boczna produkowana jest ze szkła hartowanego.

To niebanalne połączenie 3 tworzyw (szkła, metalu i tworzywa) sprawiają, że Wizard 5 to niezwykle interesująca propozycja.wymiary: 445x209x406Pozostałe cechy:...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.