Menu

Moshi iGlaze - Obudowa MacBook Air 13" M1/ 2020-2018 (Thunderbolt 3/USB-C) (Stealth Black)

Cechy produktu

  • Producent Moshi 

Opis

Moshi iGlaze to wyjątkowo cienka obudowa ochronna do 13-calowego MacBooka Air z wyświetlaczem Retina. W odróżnieniu od innych produktów tego typu, etui Moshi wytworzone zostało z ultra-sprężystego materiału, a nie twardego plastiku. Rozwiązanie to powoduje, iż etui nie pęka w narożnikach i zezwala na bezproblemowe zakładanie, a także zdejmowanie pokrywy (instalację upraszczają dodatkowo specjalne mikro-wczepy). Cała budowa jest też zauważalnie cieńsza i ma mniejszą wagę.

Zintegrowane nóżki anty-poślizgowe, a także otwory wentylacyjne poprawiają ergonomię pisania i upraszczają chłodzenie notebooka pod obciążeniem. Specjalna warstwa proponuje równocześnie dużą niepodatność na rysowanie i jest prosta w czyszczeniu, dzięki czemu MacBook wygląda zawsze jak nowy. Firma Moshi to jeden z czołowych producentów akcesoriów klasy premium do maszyn Apple, który w swej ofercie przeznaczone rozwiązania dla MacBook, iPad, a także iPhone.

właściwości produktu:
· rozciągliwa budowa zapobiega pękaniu etui w narożnikach
· Cieńsze i lżejsze od etui plastikowych rodzaju Hardshell Case
· przystępna i szybka instalacja dzięki mikro-wczepom
· Trwała i nietrudna w czyszczeniu powłoka oporna na rysowanie
· Zintegrowane nóżki anty-poślizgowe dla lepszej ergonomii pracy
· Otwory wentylacyjne zgodne z systemem chłodzenia w MacBooku
· ascetyczny i stylowy design z dyskretnym logo Moshi

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.