Menu

Moshi iGlaze - Obudowa MacBook Air 13" (Thunderbolt 3/USB-C) (Stealth Clear)

Cechy produktu

  • Producent Moshi 

Opis

Moshi iGlaze to wyjątkowo cienka pokrywa ochronna do 13-calowego MacBooka Air z wyświetlaczem Retina. W odróżnieniu od innych produktów tego typu, etui Moshi stworzone zostało z ultra-rozciągliwego materiału, a nie twardego plastiku. Rozwiązanie to sprawia, że etui nie pęka w narożnikach i pozwala na bezproblemowe zakładanie i zdejmowanie obudowy (instalację upraszczają w dodatku specjalne mikro-wczepy). Cała konstrukcja jest także zauważalnie cieńsza i ma mniejszą wagę.

Zintegrowane nóżki anty-poślizgowe, a także otwory wentylacyjne poprawiają ergonomię pisania i ułatwiają chłodzenie laptopa pod obciążeniem. Specjalna powłoka oferuje jednocześnie dużą niepodatność na rysowanie i jest prosta w czyszczeniu, dzięki temu MacBook wygląda za każdym razem jak nowy. Producent Moshi to jeden z czołowych producentów akcesoriów klasy premium do maszyn Apple, który w swojej ofercie asygnowane rozwiązania dla MacBook, iPad oraz iPhone.

parametry towaru:
· rozciągliwa konstrukcja zapobiega pękaniu etui w narożnikach
· Cieńsze i lżejsze od etui plastikowych rodzaju Hardshell Case
· nieskomplikowana i szybka instalacja dzięki mikro-wczepom
· Trwała i prosta w czyszczeniu powłoka oporna na rysowanie
· Zintegrowane nóżki anty-poślizgowe dla ulepszonej ergonomii pracy
· Otwory wentylacyjne zgodne z systemem chłodzenia w MacBooku
· bezkompromisowy i wyszukany design z dyskretnym logo Moshi

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.