Menu

Moshi iGlaze - Obudowa MacBook Pro 13" (2018/2017/2016) (przezroczysty)

Cechy produktu

  • Producent Moshi 

Opis

Moshi iGlaze to wyjątkowo cienka obudowa ochronna do 13-calowego MacBooka Pro wyposażonego w porty Thunderbolt 3 (USB-C). W odróżnieniu od innych produktów tego typu, etui Moshi wyprodukowane zostało z ultra-elastycznego materiału, a nie twardego plastiku. Rozwiązanie to powoduje, że etui nie pęka w narożnikach i zezwala na bezproblemowe zakładanie oraz zdejmowanie obudowy (instalację usprawniają dodatkowo specjalne mikro-wczepy). Cała budowa jest również zauważalnie cieńsza i ma mniejszą wagę.

Zintegrowane nóżki anty-poślizgowe i otwory wentylacyjne poprawiają ergonomię pisania i usprawniają chłodzenie laptopa pod obciążeniem. Specjalna warstwa proponuje równocześnie dużą odporność na rysowanie i jest prosta w czyszczeniu, dzięki czemu MacBook wygląda za każdym razem jak nowy. Marka Moshi to jeden z czołowych producentów akcesoriów klasy premium do maszyn Apple, który w swej ofercie asygnowane rozwiązania dla MacBook, iPad i iPhone.

cechy towaru:
· sprężysta budowa uniemożliwia pękaniu etui w narożnikach
· Cieńsze i lżejsze od etui plastikowych rodzaju Hardshell Case
· łatwa i szybka instalacja dzięki mikro-wczepom
· Trwała i prosta w czyszczeniu warstwa oporna na rysowanie
· Zintegrowane nóżki anty-poślizgowe dla udoskonalonej ergonomii pracy
· Otwory wentylacyjne zgodne z systemem chłodzenia w MacBooku
· ascetyczny i gustowny design z dyskretnym logo Moshi

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.