Menu

Obudowa be quiet! DARK BASE PRO 900 BLACK rev. 2 ATX Tower bez zasilacza

Cechy produktu

  • Producent BE QUIET 
  • Rodzaj midi tower 

Opis

BE QUIET! Dark Base Pro 900 Black rev.2 to perfekcyjna obudowa dla wszelkich, którzy oczekują najwyższych standardów w dziedzinie modularności, kompatybilności i designu. Odizolowana tacka płyty głównej to możliwość przypasowania obudowy do indywidualnych wymagań.

Może być także przydatna jako platforma testowa. Płytę można umieścić na trzech rozmaitych wysokościach albo zainstalować wzdłuż lewego panelu w układzie odwróconym, a także ze zmianą kierunku przepływu powietrza.

Jest kompatybilna także z płytami głównymi E-ATX i XL-ATX. Trzy, fabrycznie zainstalowane wentylatory Silent Wings 3 140mm PWM pracują praktycznie bezgłośnie. Są wyekwipowane w płynny, 6-polowy silnik, łożysko hydrodynamiczne i zoptymalizowane aerodynamicznie łopatki.

Specjalnie zaprojektowana rama o lejkowatym profilu posiada wloty budujące wysokie ciśnienie powietrza. Opcji instalacji elementów jest dużo, dzięki możliwości przeniesienia pojedynczych slotów HDD.

pokrywa wspiera do 5 slotów HDD i do 10 slotów SSD oraz 2 napędy optyczne. Użyteczne zaślepki ukryją niewykorzystane sloty HDD i pomogą utrzymać porządek w obudowie. Zezwala na to stworzenie systemów, tak jednostkowego, jak Ty sam.

Osłona zasilacza proponuje różne rozwiązania - nie tylko posłuży do ukrycia zasilacza i utrzymania zestawu w porządku. Płyty pokrywy można odłączać oddzielnie, dzięki temu można zainstalować wentylator lub dysk SSD na górnej części osłony zasilacza i pozostawić wystarczająco dużo miejsca na radiator z przodu.

pokrywa zmieści aż 7 dodatkowych wentylatorów, 4 radiatory i posiada wyciszone otwory wentylacyjne w wielu miejscach pokrywy, żeby zapewnić ultra-skuteczny przepływ powietrza. Pokrywa jest zaopatrzona w stylowy, w całości przeszklony panel boczny, wytworzony z przyciemnianego szkła hartowanego.

Przyciągające wzrok wewnętrzne podświetlenie LED ma sześć przełączalnych odcieni. Możesz umieścić paski LED dowolnie wewnątrz pokrywy komputera....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.