Menu

Obudowa COOLER MASTER Silencio S600

Cechy produktu

  • Producent COOLER MASTER 
  • Rodzaj midi tower 

Opis

SILENCIO S600 – CISZA MA SEQUEL Design Silencio technika Silencio Materiał tłumiący dźwięk Hartowane szkło Wentylacja na przednim i górnym panelu Stalowe drzwi z możliwością konstrukcji po obu stronach DESIGN SILENCIO bezkompromisowy design Silencio uwydatnia swoją złożoność.

elementy konstrukcyjne zostały dopracowane pod względem funkcjonalności i wyglądu, gwarantując minimalizację hałasu i sprawne utrzymanie temperatury systemu. Technologia SILENCIO Tuż za panelami obudowy znajdują się skrupulatnie umieszczone materiały wyciszające obudowę.

Budowa pokrywy serii Silencio była przeprowadzana w oparciu o Sorama Cam64, co pozwoliło na wizualną analizę całego spektrum dźwięków według źródła, wzoru rezonansu, częstotliwości. Dzięki identyfikacji pików w określonych zakresach częstotliwości, możliwe było dostrojenie Silencio w celu rozproszenia rezonansu i zmniejszenia hałasu generowanego poprzez elementy komputera.

Każdy szczegół w projekcie obudowy zoptymalizował Silencio pod kątem skuteczności grzewczej i ciszy – od typu materiału po jego umiejscowienie. MATERIAŁ TŁUMIĄCY DŹWIEK Silencio wykorzystuję kompilację tworzyw tłumiących dźwięk, od grubej i miękkiej pianki, po ciężki vinyl,dokładnie przeciwdziałać niepożądanym dźwiękom.

WENTYLACJA GÓRA Dla zapewnienia udoskonalonego przepływu powietrza, panel wyciszający na górze pokrywy może zostać zdemontowany. Opcjonalny panel przeciwkurzowy został dołączony do zestawu, pozwalając na jego montaż na górze, w celu poprawy chłodzenia systemu.

FRONT Przedni panel został wyposażony w zagiętą kratkę wentylacyjną, której zadaniem jest kierowanie powietrza poprzez przednią ramkę. Zagięcie skierowane w taki sposób, aby ułatwić zasysanie powietrza. STALOWE DRZWI PRZEDNIE Przednie drzwi wytworzone ze stali wyekwipowane są w mechanizm umożliwiający montaż zawiasów po obu stronach pokrywy, zezwalając na otwieranie drzwi w dwie strony.

Aby zapobiec wibracjom, w drzwiach zamontowano miękki i gruby materiał oraz system zawiasów z magnesami i gumowymi podkładkami. WENTYLATORY SILENCIO Dwa wentylatory Silencio FP120mm PWM są preinstalowane w obudowie z wykorzystaniem gumowych podkładek aby zredukować hałas.

Wentylatory te mają specjalnie zaprojektowane łopatki, które pozwalają na cichą i skuteczną pracę. MIEJSCE DLA składników WSPARCIE DLA CHŁODZENIA Góra: 2x wentylator 120 / 140mm Chłodnica 120 / 240mm* *bez klatki na napędy optyczne Maksymalna wysokość elementów na płycie głównej 35mm Przód: 2x wentylator 120 / 140mm Chłodnica 120 / 140 / 240 / 280mm Tył: 1x wentylator 120mm 1x chłodnica 120mm OBSŁUGIWANE rozmiarY PŁYT GŁÓWNYCH Mini-ITX, Micro-ATX, ATX WSPARCIE DLA NAPĘDÓW 5.25" ODD x 1 (wersja ODD) 3.5" HDD x 4 2....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.