Menu

OBUDOWA DLA GRACZY GENESIS TITAN 550 PLUS

Cechy produktu

  • Producent Genesis 
  • Rodzaj midi tower 

Opis

GENESIS TITAN 550 PLUS
mocna gamingowa pokrywa komputerowa powinna z jednej strony być zbroją i ochroną dla podzespołów znajdujących się we wnętrzu, z drugiej natomiast zapewniać trafne warunki prędkiego i sprawnego działania podzespołów w środku konstrukcji. Pokrywy Genesis Titan wyróżniają się konstrukcją, która gwarantuje lepszy obieg powietrza, jak i trafne wyciszenie. Nie zapomniano też o zapewnieniu znacznych możliwości aranżacji wnętrza i o szeregu innych funkcji.

optymalnY OBIEG POWIETRZA
obudowa TItan 550 PLUS ma cztery 120 mm wentylatory w standardzie: dwa zamontowany z przodu, jeden z tyłu i jeden na górze, na dodatek kompozycja pozwala na zamontowanie aż 3 dodatkowych wentylatorów. Cenną funkcją jest jeszcze możliwość dostosowywania mocy wentylatorów przy pomocy specjalnego regulatora na górnym panelu z przodu. Na dodatek w zestawie odszukamy 2 filtry przeciwkurzowe.

CHŁODZENIE
Maksymalna wysokość zamontowania chłodzenia procesora w przypadku Titan 550 PLUS to 160 mm. W dodatku obudowa jest przypasowana do zamontowania chłodzenia wodnego do 240 mm.

ZASILACZ MONTOWANY na dole
Dolna część pokrywy pozostała zaprojektowana tak, by zapewnić dość miejsca na zasilacz (kanon ATX pS2) oraz płyty główne. Titan 550 PLUS jest kompatybilny z ATX, Micro-ATX i Mini-ITX.

PRZESTRZEŃ DO ORGANIZACJI PODZESPOŁÓW
W głównej komorze pokrywy odnajdziemy przestrzeń do wygodnego zamontowania i rozmieszczenia poszczególnych podzespołów. Obudowa posiada zatoki do dysków 2x 5.25", 2x 3,5" i 2x 2,5" oraz możliwość instalacji karty graficznej o długości do 380 mm. Ponadto w tylnej części znajdziemy przestrzeń dostosowaną do organizacji kabli i aż 7 gniazd powiększeń.

komfortowE ZARZĄDZANIE
Każdy gracz ceni sobie łatwy i wygodny dostęp to miejsc takich jak porty USB czy jack. W obudowach Genesis wszystkie porty zlokalizowano w przedniej części konstrukcji. W Titan 550 PLUS odnajdziemy port USB 3.0, dwa porty USB 2.0 oraz HD audio i wspomniane wcześniej dwa regulatory obrotów wentylatorów.

GAMINGOWY DESIGN
Dzięki zaimplementowaniu czarnej, malowanej proszkowo pokrywa nabiera adekwatnego charakteru i efektownie prezentuje się na biurku każdego gamera. W dodatku Titan 550 PLUS został wyposażony w akrylowe okno, które nadaje mu charakteru i pozwala graczowi pokazać światu, co znajduje się wewnątrz jego komputera.EAN: 5901969405859
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: NPC-0854
typ obudowy: Midi Tower
Format: Micro ATX
ilość miejsc montażowych: 6
Miejsca montażowe 3,5'' wewn.: 2
Miejsca montażowe 3,5'' zewn.: 2
Miejsca montażowe 5,25'' zewn.: 2
Miejsca montażowe 5,25'' wewn.: 0
Miejsca montażowe 2,5'' wewn.: 0
Wentylator: 12 cm
Air Duct: Nie
wymiary: 477 x 207 x 470 mm
Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon
Pozostałe parametry: Waga: 5 kg

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.