Menu

Obudowa FRACTAL DESIGN Meshify C FD-CA-MESH-C-BKO-TG MT

Cechy produktu

  • Producent FRACTAL DESIGN 
  • Rodzaj midi tower 

Opis

Fractal Design Meshify C Blackout Tempered GlassObudowa Meshify C TG podkreśla się swym wyglądem na tle innych, wyglądających tak samo skrzynek na PC. Pełen geometrycznych, asymetrycznych figur front sprawi że Twój komputer będzie wyglądał wyjątkowo, i każdy go zapamięta.

dodatkowo okno z hartowanego szkła pozwoli na ekspozycję sprzętu który masz we wnętrzu obudowy. Stylowy wygląd to nie wszystko- Meshify gwarantuje na dodatek idealny przepływ powietrza w środku obudowy, wspierając tym samym systemy chłodzenia CPU i GPU.Bezkompromisowe chłodzenieOtwarty układ ATX z inteligentnym użyciem przestrzeni generuje nieograniczoną ścieżkę przepływu powietrza od frontowych wlotów siatki bezpośrednio poprzez kluczowe części do wylotu, z tyłu pokrywy.

Nadmierne generowanie ciepła nigdy już nie będzie problemem.Jeśli kompromis nie jest dla ciebie żadną opcją, ta obudowa jest dla Ciebie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.