Menu

Obudowa Fractal Design Node 304 (FD-CA-NODE-304-BL) Szybka dostawa! Darmowy odbiór w 21 miastach!

Cechy produktu

  • Producent Fractal Design 

Opis

kolekcja Fractal Design Node 304Unikalne połączenie funkcjonalności, dizajnu, wydajnego chłodzenia, całość w dostępnej cenie. Node 304 to niezwykle wyszukana kompaktowa pokrywa komputerowa odznaczająca się oryginalnym modularnym wnętrzem, a także niespotykaną możliwością konfiguracji.

W jej wnętrzu można zmieścić do sześciu dysków twardych, po dwa dyski na każdym z trzech modułów. Każdy z tych modułów może być niezależnie wyjęty by zrobić więcej miejsca na długą kartę graficzną, poprawić przepływ powietrza albo po prostu posiadać więcej miejsca na porządkowanie kabli.

W skład wyposażenia wchodzą trzy ciche wentylatory, a także trójstopniowy regulator szybkości. Wszelkie wloty powietrza nieskomplikowane w czyszczeniu filtry przeciw kurzowe. Oba porty USB przystępne na przednim panelu są w standardzie USB 3.0.

Hybrydowa budowa sprawia, iż Node 304 idealnie nadaje się na cichy domowy serwer plików, stylowy komputer HTPC lub potężną sprzętówę do gier. Główne cechy: - Kompaktowe wymiary, modularne wnętrze- minimalistyczny wygląd i stylowy, aluminiowy przedni panel- nieszablonowy modularny system montażu do 6 dysków twardych- Kompatybilność z wielkimi coolerami CPU, a także kompaktowymi systemami chłodzenia wodnego- Filtry przeciw kurzowe na wlotach powietrza- Trzy wentylatory z linii Silent Series R2 w pakiecie- niezwykle prawidłowe chłodzenie wszelkich części- Kompatybilność z zasilaczami ATX- wbudowany kontroler wszelkich dostarczanych z obudową wentylatorów- USB 3.0 dla szybkiego kopiowania plików

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.