Menu

Obudowa Fractal Design NODE 804 (FD-CA-NODE-804-BL-W) Darmowy odbiór w 20 miastach!

Cechy produktu

  • Producent Fractal Design 

Opis

linia Fractal Design Node 804Unikalne połączenie funkcjonalności, dizajnu, skutecznego chłodzenia, całość w przystępnej cenie.Fractal Node 804 to typu m-ATX którą znamionuje wydajny system chłodzenia i znaczne możliwości konfiguracyjne, całość jest zamknięta w obudowie o nowym gustownym Skandynawskim wyglądzie.

Podzielony układ wnętrza separuje nagrzane części od chłodzeń co umożliwia nieograniczony przepływ powietrza nad płytą główną, procesorem i kartą graficzną.pokrywa jest zaopatrzona w trzy nieprzeciętne 120mm wentylatory, z możliwością rozbudowy o kolejne wentylatory.

ma ona niemało opcji montażowych dla chłodzeń cieczą.Dzięki wielu opcjom konstrukcji zastosowanym w obudowie Node 804 jest ona elastyczna na potrzeby użytkownika. Główne parametry:- Podwójna komora obudowy gwarantująca wydajny układ chłodzenia- surowy design z wysmakowanym aluminiowym panelem przednim- Opcja montażu do 10 wentylatorów w tym 3 x 120mm zainstalowane- Możliwość montażu do 4 chłodnic jednocześnie- Wszystkie przystępne otwory posiadają zamontowany filtr przeciwpyłowy- Boczny panel zawiera okno- Na froncie pokrywy dodatkowe miejsce na montaż cienkiego napędu optycznego i dwóch 2,5" dysków- Zainstalowany na plecach obudowy regulator wentylatorów- 5 slotów na karty zwiększeń PCI-E

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.