Menu

Obudowa KRUX Astro DARMOWY TRANSPORT

Cechy produktu

  • Producent KRUX 

Opis

obudowa KRUX Astro - Kiedy uważasz,niewiele znaczące jest atrakcyjne i chcesz utwierdzić wszelkich dookoła w swej racji. Skoro tutaj dotarłeś, to wiemy już o Tobie trzy rzeczy. Po pierwsze, jesteś graczem. Po drugie, szukasz dla siebie budy.

Po trzecie, szukasz drobnej konstrukcji mieszczącej się w twoim kąciku który możesz przeznaczyć na swój sprzęt do gier. Jeżeli zgadliśmy są przynajmniej dwa powody dla których tu jesteś, to znaczy, że znaleźliśmy już jedno szczególnie korzystne rozwiązanie naszą obudowę KRUX Astro.

Opakowanie na twojego PC-ta, nazwane poprzez nas KRUX Astro zostało wytworzone specjalnie z myślą o zapalonych gamerach, którzy jednak preferują, bądź środowisko wymusiło na nich preferowanie niepokaźnych i zwartych konstrukcji.

Jak w każdej budzie wytworzonej specjalnie dla graczy, tak i tutaj odszukacie okno, przez które możecie podglądać swoje podzespoły w trakcie całego cyklu ich życia. Niemalże jak w domku dla lalek, albo akwarium.

Tak malutkie obudowy są nazywane poprzez niektóre osoby słodkimi, albo po prostu kompaktowymi. My po prostu używamy ich nazw Nie porzuciliśmy jednak naszych, korzeni. Do KRUX Astro mimo, że jest nieduży i kompaktowy, udało się nam wsadzić pasek z różnokolorowymi diodami zmieniającymi swoje kolory wedle własnego upodobania.

Można więc nazwać nasz pasek inteligentnym i w pełni świadomym. Pomimo swego wymiaru, stosownie doświetla wnętrze twojej budy i przedstawia w którym miejscu pozostawiłeś kompa, gdyby kiedyś zniknął Ci z oczu przez swój mały wymiar.

Skoro już wiesz jak wygląda KRUX Astro to pora poznać jej możliwości montażowe. Zacznijmy jednak najpierw od danych co wyleci, będzie to ciepłe powietrze wypychane ze środka poprzez śmigło o średnicy 80 mm.

Przechodząc jednak do głównego dania, czyli wnętrzności komputera. Do Astroa, zamontujesz mobasy w wymiarach micro-ATX oraz mini-ITX. Do tego możesz dorzucić kartę graficzną o długości do 280 mm wraz z elektrownią (do 280mm dł.) zamieniającą prąd ze ściany w znośny dla twojego sprzętu.

A do tego, gdy uznasz, iż brakuje Ci kolorów, na froncie możesz zmieścić dwa dopełniające wentylatory 120 mm, koniecznie z ARGB bądź RGB. Niewiele znaczące rozmiary oznaczają niedużo miejsca? Skądże! Do KRUX Astro wszczepisz do dwóch dysków 3,5 (to teoretycznie aż 40 TB miejsca), a także do czterech dysków 2,5 cala.

Pamiętaj jednak, że trzy dyski zawieszane z boku, przesłonią nieco wnętrze Twojego spektakularnego kompa. Skoro już poskładałeś kompa, wrzuciłeś tam wszystkie części, pora go odpalić i podpiąć trochę akcesoriów.

Na samej górze, na fejsie pokrywy wynajdziesz najważniejszy przycisk ten od zasilania, tuż obok niego przycisk do awaryjnego i wyjątkowo szybkiego rozwiązywania problemów, czyli Reset. Idąc dalej w prawą stronę, jeden port USB, dwa wejścia na Jack 3,5 (dla majka i słuchafonów).

A na samym skraju, kolejne dwa złącza USB, w tym jedno 3.0. To wszystko co Tobie i nam udało się zmieścić w naszym maluchu, KRUX-ie Astro. Wymiary: 359 x 184 x 352 mmPozostałe atrybuty: Miejsca na karty powiększeń: 4 Maksymalna długość karty graficznej: 280 mm Maksymalna wysokość chłodzenia CPU: 136 mm Maksymalna długość zasilacza: 280mm System chłodzenia (1 wentylator w komplecie, maksimum 3): Tył: 1 × wentylator KRUX 80 mm (maks.

1000 obr./min)...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.