Menu

Obudowa KRUX Leda KRX0007 MT- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!

Cechy produktu

  • Producent KRUX 
  • Rodzaj midi tower 

Opis

obudowa KRUX Leda kiedy zbliżasz się do swego stanowiska, co widzisz jako pierwsze? Monitor i skrzynkę. Buda na twojego pieca to jeden z najważniejszych elementów wystroju stanowiska prawdziwego gracza.

Jest eksponatem właściciela i wywołuje pożądanie wśród osób, które mogą tylko na nią patrzeć i podziwiać. Tak właśnie powinna prezentować się perfekcyjna pokrywa z której będziesz dumny jak paw. Panel z hartowanego szkła razy DWA!

Jak uczynić obudowę jeszcze spektakularniejszą? To szczególnie proste, należy ją wypełnić podzespołami, które nieprzeciętnie komponują się z całym stanowiskiem, bo podobno... Najważniejsze jest wnętrze. Jednak wyróżnionie środka może być dość problematyczne we w pełni blaszanej obudowie, prawda? W KRUX Leda to nie problem, można powiedzieć nawet, iż będzie to łatwe i przyjemne.

Przyjemne dla oka i przyjemne w konstrukcji! Dzięki dwóm panelom ze szkła hartowanego - jednym na froncie, drugim z boku - wszystkie części, którymi chcesz się pochwalić będą wyśmienicie widoczne. Mówiliśmy już o podświetleniu? W pakiecie znajdują się 4 wentylatory 120 mm z wynikiem tęczy, dzięki czemu wnętrze twojej maszyny i całe stanowisko(i przynajmniej pół pokoju) doświadczy rewii zmieniających się kolorów, niemal jak w kalejdoskopie!

obszerna piwnica, przestronna kamienica. Pewnie masz już plan czym chcesz wypełnić swoją budę KRUX Leda. Zobaczmy więc czy twój wymarzony config będzie pasował do Ledy jak wyśmienicie dobrana rękawiczka. Rozpoczynając od mobasa: zmieścisz tam formaty Micro ATX, Mini-ITX oraz ATX (do 272 mm).

Płynnie przechodzimy do cepa, na którego możesz zamontować wieżę (ewentualnie dwie, jeżeli jesteś fanem Tolkiena), czyli chłodzenie procesora sięgające aż 165 mm. Jeżeli jesteś fanem płynów, a powietrze służy ci tylko do oddychania, to ucieszysz się z możliwości konstrukcji zintegrowanego chłodzenia cieczą (AIO).

Chłodnice: 120 i 240 mm - wszystko to zmieścisz tutaj bez problemu, jednak nie tylko procesorem komputer żyje. Karta graficzna również jest niezbędna, oczywiście będziesz jej używać w celach badawczych i edukacyjnych.

Do Ledy zmieścisz konstrukcje godne Cyberpunka, liczba slotów, a także typ chłodzenia są bez znaczenia, tutaj zaparkuje wszystko do 375 mm długości. Oprócz tego, przydałoby się jeszcze dorzucić trochę RAMu.

niezbędnie wybierz taki, który będzie nie tylko przepastny, pieruńsko szybki i bezusterkowy, ale też będzie należycie się komponował z resztą pieca. A koło kamienicy, przestronny i przewiewny magazyn a co jednak zda się ta cała zawartość, jeżeli cały porządek zburzyć może kurz? Czym aby był komputer bez programów i danych? Oprogramowanie to jak dusza człowieka.

Niezależnie od tego czy używasz jeszcze starych dysków talerzowych czy przesiadłeś się już na nośniki półprzewodnikowe SSD, możesz ich zamontować maksymalnie pięć w obudowie KRUX Leda. Tak, wiemy iż da się upchnąć więcej, jednak poprzestańmy na pięciu, po jednym w każde miejsce montażowe, bez druciarstwa.

NPomyśleliśmy ponadto o tym. Nieważne czy kurz zaatakuje z góry, z dołu czy z przodu, nasze filtry dzielnie odeprą inwazję na twoją cenną elektronikę. Gdyby jednak wydały ci się pełne, warto je poluzować na zagrożonych odcinkach i przeczyścić.

To także nie będzie problemem w KRUX Leda, np. Górny filtr trzyma się na magnesach. Demontaż przedniego filtra tylko dla prosów: trzeba odkręcić cztery szybkośruby i ostrożnie wypchnąć filtr od tyłu.

Ten pod elektrownią pieca jest na wysuwanej niczym jak w piekarni tacy. Rozmiary: 453 x 211 x 455 mmPozostałe właściwości: Miejsca na karty powiększeń: 7 Filtry przeciwkurzowe: 3 Maksymalna długość karty graficznej: 375 mm Maksymalna wysokość chłodzenia CPU: 165 mm Maksymalna długość zasilacza: 240 mm System chłodzenia (4 wentylatory w komplecie, maksimum 6): Przód: 3 × wentylator KRUX Rainbow 120 mm (maks.

1600 obr./min) Tył: 1 × wentylator KRUX Rainbow 120 mm (maks. 1600 obr./min) Kompatybilność z AIO: Przód: 1 × 120/240 mm Tył: 1 × 120 mm...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.