Menu

Obudowa Logic Concept K3 (500W) (AT-K003-10-LOG500A-0002) Darmowy odbiór w 20 miastach!

Cechy produktu

  • Producent Logic Concept 

Opis

marka Logic Concept przedstawia progresywną obudowę komputerową typu Midi Tower model K3 w standardzie ATX.
Wszystkie elementy obudowy Logic K3 tworzone są ze szczególną dbałością o szczegóły. Rezultatem końcowym naszych prac jest wyszukana pokrywa komputerowa, która stanowić będzie świetne zabezpieczenie dla rozbudowanych zestawów komputerowych.

wybór DODATKOWYCH PORTÓW
W dbałości o maksymalny komfort używania, wszystkie konieczne w trakcie codziennej pracy z komputerem porty zostały umieszczone na górze panelu. Tak zaprojektowana budowa pozwala w komfortowy momentalny sposób podłączyć wszelkie konieczne akcesoria komputerowe. Wśród zamontowanych poprzez nas portów znajdują się m.in. Trzy porty USB (w tym jeden USB 3.0) i audio, które zezwalają na podłączenie szerokiej gamy akcesoriów, które w komunikacji z komputerem wykorzystują interfejs USB. Z kolei 3,5 mm wejścia audio i mikrofonowe pozwalają podłączyć komplet słuchawkowy, dzięki któremu można równocześnie słuchać muzyki, jak i prowadzić rozmowy za pośrednictwem komunikatorów internetowych.

Zasilacz Logic 500

progresywny, progresywny technicznie zasilacz. Standardowo zaopatrzony w złącze zasilania Serial-ATA ( dla dysków twardych ), oraz uniwersalne 20/24pin do płyt głównych. Ważną cechą jest idealne chłodzenie zasilacza, które zagwarantuje 12cm wentylator z chromowanym grillem oraz zrównoważona praca dzięki funkcji pasywnego PFC (korekcja współczynnika mocy). Zasilacz w dodatku filtry przeciwzwarciowe, przeciwprzepięciowe, i przeciwzakłóceniowe uniemożliwiające uszkodzeniu m.in. Płyty głównej i procesora.EAN: 5901885247076
Gwarancja: rękojmia 24 miesiące
Kod dostawcy: AT-K003-10-LOG500A-0002
rodzaj pokrywy: Midi Tower
Format: ATX
ilość miejsc montażowych: 6
Miejsca montażowe 3,5'' wewn.: 2
Miejsca montażowe 3,5'' zewn.: 0
Miejsca montażowe 5,25'' zewn.: 1
Miejsca montażowe 5,25'' wewn.: 3
Miejsca montażowe 2,5'' wewn.: 0
Moc zasilacza: 500 W
Wentylator: Brak
liczba złącz zas. MOLEX: 2
liczba złącz zas. Floppy: 1
ilość złącz zas. SATA: 3
ilość złącz zas. PCI-E 6-pin: 1
liczba złącz zas. 4-pin 12V: 1
Złącze zas. MB: 20 + 4 pin
Air Duct: Nie
Kolor: Czarny
wymiary: 411 x 375 x 190 mm
Złącza na przednim panelu: 1 x słuchawki
Pozostałe właściwości: obudowa:- Miejsca montażu wentylatorów: przód 12 cm, bok 12 cm, tył 8 cm lub 9 cmZasilacz:- OLP – Over Load Protection - zabezpieczenie zasilacza przed przeciążeniem- OCP - Over Current Protection - zabezpieczenie przed zbyt wysokim prądem- SCP - Short Circuit Protection - zabezpieczenie przeciwzwarciowe

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.