Menu

Obudowa LOGIC K23 ATX/mATX Midi USB 3.0 Black bez zasilacza

Cechy produktu

  • Producent Logic Concept 

Opis

marka Logic Concept ukazuje nowoczesną obudowę komputerową rodzaju Midi Tower model K23 w standardzie ATX. Wszystkie części pokrywy Logic K23 wykonane są ze szczególną trosceą o detale. Rezultatem końcowym naszych prac jest elegancka pokrywa komputerowa, która stanowić będzie świetne zabezpieczenie dla rozbudowanych zestawów komputerowych.

dobór dodatkowych portów
W trosce o maksymalny komfort użytkowania, wszystkie konieczne podczas codziennej pracy z komputerem porty zostały umieszczone na górze panelu. Tak zaprojektowana konstrukcja pozwala w wygodny momentalny sposób podłączyć wszelkie niezbędne akcesoria komputerowe. Wśród zamontowanych przez nas portów znajdują się m.in. 4 porty USB (w tym 2 USB 3.0) i audio, które pozwalają na podłączenie szerokiej gamy akcesoriów, które w komunikacji z komputerem wykorzystują interfejs USB. Z kolei 3,5 mm wejścia audio i mikrofonowe pozwalają podłączyć pakiet słuchawkowy, dzięki któremu można równocześnie słuchać muzyki, jak i prowadzić rozmowy za pośrednictwem komunikatorów internetowych.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.