Menu

Obudowa MODECOM Ariel (AT-ARIEL-10-000000-0002) Darmowy odbiór w 21 miastach!

Cechy produktu

  • Producent MODECOM 
  • Rodzaj midi tower 

Opis

obudowa ARIEL USB 3.0

MODECOM ARIEL jest obudową komputerową typu ATX o wszechstronnym zaimplementowaniu. Zaprojektowana w duchu progresywnej elegancji, pokrywa ARIEL komponuje się do każdego rodzaju wnętrza, zarówno w Twoim biurze, jak i domu. Przestronne wnętrze z systemem do zarządzania okablowaniem, pomieści wszystkie potrzebne Tobie do zbudowania solidnej jednostki komputerowej części. Obudowa ARIEL łączy w swej konstrukcji cechy takie jak, bezawaryjność, funkcjonalność, trwałość i elegancje.

kompozycja I ORGANIZACJA PRZESTRZENI
kompozycja obudowy MODECOM ARIEL oparta jest na stali o grubości 0.6 mm. Nadaje to unikatowa sztywność i stabilność konstrukcji. Jej wnętrze zostało zaprojektowane w taki sposób, aby umożliwić nietrudny, szybki i wygodny montaż wszelkich komponentów. W obudowie ARIEL można zamontować po dwa dyski rodzaju SSD 2.5" oraz HDD 3.5". Wygodny system organizacji okablowania pozwala utrzymać uporządkowaną przestrzeń wewnątrz obudowy. W obudowie ARIEL wszystkie złącza i porty zainstalowane są w miejscuprzystępnym dla użytkownika. Na samej górze panelu przedniego umieszczone są po dwa porty USB 2.0, USB 3.0 oraz chromowane wejścia na słuchawki i mikrofon.

CHŁODZENIE
konstrukcja obudowy umożliwia montaż aż czterech wentylatorów: dwa z przodu, z tyłu, a także na płycie bocznej. Fabrycznie zamontowany jest jeden czarny wentylator chłodzący o średnicy 120 mm w tylnej części pokrywy. ARIEL dopasowany jest też do montażu systemu wodnego chłodzenia. Maksymalna wysokość przystępna dla układu chłodzenia procesora to 160 mm, natomiast miejsce do użycia na kartę graficzną to 360 mm. O czystość w wnętrza obudowy zadba prosto demontowalny filtr umieszczony na spodzie, pod zasilaczem.

NAJWAŻNIEJSZE cechy
- obudowa ATX w standardzie midi tower,
- przeznaczona do korzystania domowego i biurowego,
- konwencjonalna budowa z nowoczesnym wzornictwem przedniego panelu,
- poręczne wnętrze, komfortowa organizacja okablowania przy montażu,
- zastosowany czarny wentylator 120 mm,
- konwencjonalny panel boczny z miejscem na montaż wentylatora,
- budowa oparta na stali o grubości 0,6 mm,
- Możliwość konstrukcji karty grafiki aż do 360 mm,
- Możliwość konstrukcji chłodzenia procesora do 160 mm.EAN: 5901885247465
Gwarancja: rękojmia 24 miesiące
Kod dostawcy: AT-ARIEL-10-000000-0002
rodzaj pokrywy: Midi Tower
Format: ATX
ilość miejsc montażowych: 5
Miejsca montażowe 3,5'' wewn.: 2
Miejsca montażowe 3,5'' zewn.: 2
Miejsca montażowe 5,25'' zewn.: 1
Miejsca montażowe 5,25'' wewn.: 0
Miejsca montażowe 2,5'' wewn.: 0
Miejsca montażowe 2,5'' zewn.: 0
Moc zasilacza: Brak
Wentylator: 12 cm
Air Duct: Nie
Kolor: Czarny
rozmiary: 412 x 205 x 436 mm
Waga: 4.31 kg
Złącza na przednim panelu: 2 x USB 3.0
Pozostałe cechy: - Miejsce montażu zasilacza: dół pokrywy- Tunel na zasilacz: NIE- Wysokość chłodzenia procesora 160 mm- Maksymalna długość karty graficznej 360 mm- Możliwość konstrukcji wodnego systemu chłodzenia: TAK- Panel boczny z oknem: NIE- Filtr pod zasilaczem: TAK- Filtr na panelu górnym: NIE- Filtr na panelu przednim: NIE- Grubość stali: 0,6 mm

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.