Menu

Obudowa Modecom OBERON GLASS PRO ATX USB 3.0 Black bez zasilacza

Cechy produktu

  • Producent Modecom 
  • Rodzaj midi tower 

Opis

MODECOM OBERON GLASS BLACK
obudowa MODECOM OBERON GLASS została zaprojektowana dla użytkowników, którzy cenią sobie przestronne i poręczne wnętrze w połączeniu z ciekawym, postępowym wzornictwem. Przemyślana kompozycja wewnętrzna pokrywy dedykowanej dla graczy, w połączeniu z dopracowanymi detalami panelu przedniego, stawiają OBERON GLASS na szczególnej pozycji wśród nowych propozycji MODECOM. Obudowa ta pozwala użytkownikowi na dowolną aranżację wnętrza według indywidualnych preferencji z zastosowaniem najnowocześniejszych części, przy jednoczesnym zachowaniu znakomitego ich chłodzenia. O czystość w wnętrza obudowy dbają łatwo demontowalne filtry: magnetyczny na górze , a także na spodzie, pod zasilaczem i od frontu.

ESTETYKA I FUNKCJONALNOŚĆ DLA WYMAGAJĄCYCH
MODECOM OBERON GLASS spomiędzy innych obudów dla graczy podkreśla się gustownym, bezkompromisowym wzornictwem, wyróżnionym konwencjonalną czernią. Klasyka panelu przedniego przełamana jest nowoczesnymi rozwiązaniami w postaci umieszczonych w górnej części złącz z czterema portami USB, chromowanymi wejściami audio (słuchawki, mikrofon), podświetlanym przyciskiem zasilania oraz pionowymi siatkami maskującymi wloty powietrza wzdłuż boków. Na jednym z paneli bocznych obudowy OBERON GLASS umieściliśmy okno eksponujące wnętrze komputera wytwarzane ze szkła hartowanego.

budowa I ORGANIZACJA PRZESTRZENI
pokrywa MODECOM OBERON GLASS jest korzystnym wyborem do zbudowania zestawu komputerowego opartego aż na trzech zróżnicowanych formatach płyt głównych: ATX, Micro ATX i ITX. W jej wnętrzu, w można zamontować trzy dyski SSD 2.5" i dwa dyski HDD 3.5" w systemie beznarzędziowym. Zasilacz oraz dyski twarde 3,5" umieszczone są w osłonie (tunelu) na spodzie pokrywy, natomiast dyski SSD montowane są po obu stronach szkieletu. Konstrukcja obudowy zezwala na montaż aż pięciu wentylatorów: po dwa z przodu i w górnej części oraz z tyłu. Fabrycznie zamontowane są dwa czarne wentylatory chłodzące o średnicy 120 mm w tylnej i przedniej części pokrywy, co przy braku elementów blokujących przepływ powietrza zapewnia idealne chłodzenie wnętrza.
OBERON GLASS dopasowany jest także do montażu systemu wodnego chłodzenia. Maksymalna wysokość dostępna dla układu chłodzenia procesora to 163 mm, natomiast miejsce do wykorzystania na kartę graficzną to aż 395 mm. Pokrywa OBERON GLASS zapewnia beznarzędziowy montaż kart rozszerzeń, a komfortowy system organizacji okablowania pozwala utrzymać uporządkowaną przestrzeń we wnętrzu obudowy.EAN: 5901885248363
Gwarancja: rękojmia 24 miesiące
Kod dostawcy: AT-OBERON-PG-10-000000-0002
rodzaj pokrywy: Midi Tower
Format: Micro ATX
liczba miejsc montażowych: 6
Miejsca montażowe 3,5'' wewn.: 2
Miejsca montażowe 3,5'' zewn.: 0
Miejsca montażowe 5,25'' zewn.: 1
Miejsca montażowe 5,25'' wewn.: 0
Miejsca montażowe 2,5'' wewn.: 3
Miejsca montażowe 2,5'' zewn.: 0
Moc zasilacza: Brak
Wentylator: 12 cm
Air Duct: Nie
Kolor: Czarny
rozmiary: 455 x 205 x 475 mm
Waga: 5.27 kg
Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon
Pozostałe właściwości: - Miejsce konstrukcji zasilacza: dół pokrywy- Tunel na zasilacz: TAK- Wysokość chłodzenia procesora: 163 mm- Maksymalna długość karty graficznej: 395 mm- Panel boczny z oknem: TAK, ze szkła hartowanego- Filtr pod zasilaczem: TAK- Filtr na panelu górnym: TAK- Filtr na panelu przednim: TAK- Grubość stali: 0,7 mm- rozszerzona przestrzeń dla PSU: 240 mm- Gumowe kołnierze otworów przepustowych kabli- Wszystkie śledzie wykręcane w miejsce wyłamywanych- Brak możliwości instalacji chłodnicy na przednim panelu

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.