Menu

Obudowa NZXT H210I CA-H210I-W1 Mini ITX- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!

Cechy produktu

  • Producent NZXT 
  • Rodzaj mini tower 

Opis

NZXT H210I MINI-ITX TOWER

Sprawiliśmy, iż nasze kultowe obudowy PC z serii H są jeszcze lepsze. W nowym modelu H200I nadal znajdują się części, które uwielbiali konstruktorzy w oryginalnej kolekcji H, w tym nasz zastrzeżony system zarządzania kablami, wyjmowane uchwyty montażowe wentylatora / chłodnicy przystępne w dostępie tacki i zostały dodane nowości, takie jak złącze USB-C 3.1 Gen 2, boczny panel ze szkła hartowanego, który instalowany jest za pomocą pojedynczej śruby,, a także udoskonalony Smart Device V2.

właściwości:

  • Nowy Smart Device V2 gromadzi szybszy mikroprocesor do sterowania dwoma kanałami oświetleniowymi HUE 2 RGB z NZXT CAM i trzema kanałami wentylatora, które obsługują wentylatory regulowane napięciem albo PWM.
  • Dzięki złączu USB-C zgodnemu ze standardem USB 3.1 Gen2 na panelu przednim przyłączanie smartfonów, szybkich pamięci zewnętrznych lub najnowszych maszyn peryferyjnych do komputera jest dzisiaj łatwiejsze aniżeli kiedykolwiek.
  • przezroczysty, progresywny design, kultowy system zarządzania kablami i nieustanny panel boczny ze szkła hartowanego pokazują twoją olśniewającą konstrukcję.
  • Użyj instynktownej aplikacji NZXT CAM,obserwować i kontrolować swoją budowę, wybierając spomiędzy definiowanych ustawień albo utwórz własną kombinację oświetlenia RGB i pracy wentylatorów, by stworzyć swój wymarzony komputer.
  • W komplecie znajdują się dwa wentylatory Aer F120mm, które trafny wewnętrzny przepływ powietrza, a wloty przedniego panelu i zasilacza w dodatku wzmacniają efekty chłodzenia. Demontowalny uchwyt radiatora do 240 mm ułatwia instalację chłodzenia.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.