Menu

Obudowa NZXT H510 CA-H510B-B1 MT- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!

Cechy produktu

  • Producent NZXT 
  • Rodzaj midi tower 

Opis

NZXT H510 MIDI TOWER

Sprawiliśmy, że nasze kultowe pokrywy PC z kolekcji H są jeszcze lepsze. W naszym nowym modelu H510 nadal znajdują się części, które uwielbiali konstruktorzy w oryginalnej kolekcji H, w tym nasz zastrzeżony system zarządzania kablami, wyjmowane uchwyty montażowe wentylatora / chłodnicy nieskomplikowane w dostępie tacki i nowości, takie jak złącze USB-C na przednim panelu obsługa maszyn USB 3.1 Gen 2, boczny panel produkowany ze szkła hartowanego, który instalowany jest za pomocą pojedynczej śruby.

cechy:

  • Dzięki złączu USB-C zgodnemu ze standardem USB 3.1 Gen2 na panelu przednim podłączanie smartfonów, prędkich pamięci zewnętrznych albo najnowszych maszyn peryferyjnych do komputera jest łatwiejsze niżeli kiedykolwiek.
  • klarowny, postępowy design, kultowy system do zarządzania kablami i panel boczny wyprodukowany ze szkła hartowanego pokazują twoją zniewalającą konstrukcję.
  • W komplecie znajdują się dwa wentylatory Aer F120mm, które słuszny wewnętrzny przepływ powietrza, a wloty przedniego panelu i zasilacza na dodatek wzmacniają efekty chłodzenia. Demontowalny uchwyt radiatora do 280 mm usprawnia instalację chłodzenia.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.