Menu

Obudowa NZXT H510I CA-H510I-BR MT- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!

Cechy produktu

  • Producent NZXT 
  • Rodzaj midi tower 

Opis

NZXT H510I MIDI TOWER

Sprawiliśmy, że nasze kultowe obudowy PC z serii H są jeszcze lepsze. W naszym nowym modelu H510I nadal znajdują się części, które uwielbiali konstruktorzy w oryginalnej linii H, w tym nasz opatentowany system zarządzania kablami, wyjmowane uchwyty montażowe wentylatora / chłodnicy proste w dostępie tacki i nowości, takie jak złącze USB-C na przednim panelu obsługa sprzętów USB 3.1 Gen 2, boczny panel wytwarzany ze szkła hartowanego, który instalowany jest za pomocą pojedynczej śruby, oraz lepszy Smart Device V2.

parametry:

  • Nowy Smart Device V2 posiada szybszy mikroprocesor do sterowania dwoma kanałami oświetleniowymi HUE 2 RGB z NZXT CAM i trzema kanałami chłodzenia, które obsługują wentylatory regulowane napięciem albo PWM.
  • Dzięki złączu USB-C zgodnemu ze standardem USB 3.1 Gen2 na panelu przednim podłączanie smartfonów, szybkich pamięci zewnętrznych albo najnowszych sprzętów peryferyjnych do komputera jest łatwiejsze aniżeli kiedykolwiek.
  • przezroczysty, postępowy design, kultowy system do zarządzania kablami i panel boczny wykonany ze szkła hartowanego pokazują twoją oszałamiającą konstrukcję.
  • Użyj instynktownej aplikacji NZXT CAM,monitorować i kontrolować swoją budowę, wybierając spomiędzy definiowanych ustawień lub utwórz własną kompilację oświetlenia RGB i pracy wentylatorów, żeby stworzyć swój wymarzony komputer.
  • W pakiecie znajdują się dwa wentylatory Aer F120mm, które trafny wewnętrzny przepływ powietrza, a wloty przedniego panelu i zasilacza w dodatku wzmacniają efekty chłodzenia. Demontowalny uchwyt radiatora do 280 mm upraszcza instalację chłodzenia.
  • Zaprezentuj swoją kartę graficzną za pomocą zaimplementowanego uchwytu montażowego do instalacji GPU w pionie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.