Menu

Obudowa PC KRUX Astral

Cechy produktu

  • Producent KRUX 

Opis

pokrywa KRUX Astral - Promyk nadziei w barwach RGB wyłaniający się prosto z frontu.

KRUX Astral oczekuje w ciszy na przyjście swojego wybawcy - jej właściciela. Gdy takowy przybędzie i będzie w stanie ją uruchomić, ta powita go niesamowitymi kolormi płynącymi z przedniego paska z diodami ARGB.

Pasek ARGB na froncie pokrywy

Pierwsze co rzuca się w oczy po dotarciu i odpaleniu KRUX Astral to atak kolorów RGB z paska zamontowanego za przednim panelem. A co lepsze, całość zaimplementowany kontroler zawierający 10 trybów podświetlenia. A wszystkimi możesz zarządzać za pomocą jednego asygnowanego pstryczka na przednim panelu.

Dwa wentylatory 120 mm - przeciąg gwarantowany
Przepływ gazów w KRUX Astral zapewniają dwa śmigła o średnicy 12 cm. Są w stanie rozkręcić się do 1000 obrotów na minutę.

Pojemna kompozycja z panelem bocznym ze szkła hartowanego

Pewnie masz już plan czym chcesz wypełnić swoją nową budę KRUX Astral. Zobaczmy więc czy twój wymarzony config będzie pasował do Astrala jak doskonale dopasowana rękawiczka. Zaczynając od mobasa: zmieścisz tam formaty Micro ATX, Mini-ITX oraz ATX.

Kompatybilne z chłodzeniem CPU o wysokości 159 mm

Przechodząc do cepa, na którego możesz zamontować wieżę (ewentualnie dwie, jeżeli jesteś fanem Tolkiena), czyli chłodzenie procesora sięgające aż 159 mm. Jeżeli jesteś fanem płynów, a powietrze służy Ci tylko do oddychania, to ucieszysz się z możliwości konstrukcji zintegrowanego chłodzenia cieczą (AIO). Chłodnice: 120 mm, 240 mm i 280 mm wszystko to zmieścisz tutaj bezproblemowo. Jednak nie tylko procesorem komputer żyje.

Kompatybilne z GPU o długości 290 mm

Karta graficzna również jest niezbędna, oczywiście będziesz jej używać w celach badawczych i edukacyjnych. Do Astrala zmieścisz konstrukcje godne MSFS 2020, ilość slotów i typ chłodzenia są bez znaczenia, tutaj zaparkuje wszystko do 290 mm długości. Oprócz tego, przydałoby się na dodatek dorzucić trochę RAMu. Potrzebnie wybierz taki, który będzie nie tylko przepastny, pieruńsko prędki i bezawaryjny, lecz też będzie dobrze się komponował z resztą pieca.

zestaw filtrów przeciwkurzowych

Aby bezpiecznie i bez obszerniejszych problemów użytkować przebudzoną obudowę KRUX Astral, zamontowaliśmy do niej łącznie trzy filtry. Frontowy, broniący jeszcze przed prędkim wentylatorem. Górny, chroniący przed opadem kurzu z innych wyżej położonych miejsc, a także dolny, specjalnie dla zasilacza, tak aby nie musiał oddychać zabrudzonym powietrzem. Gdy będą wymagały zluzowania i przeczyszczenia, nie będzie to problemem. Lekki i błogi montaż usprawnia tą nad wyraz ważną czynność.

Ogromna przestrzeń na dane
jednakowo ważny element, stanowi miejsce na dane. Programy? Gry? A jeżeli planujesz robić własną kopię internetu, to korzystnie trafiłeś, bo KRUX Astral pomieści trzy dyski 3,5 o niezwykle pokaźnych pojemnościach, choćby po 20 TB! potrzebnie daj nam znać ile czasu będziesz potrzebował na ich zapełnienie po brzegi. Jeśli natomiast miejsce talerzy jest dla ciebie w kuchni a nie w twoim superkomputerze, to pamiętaj, iż w Astralu przygotowaliśmy również trzy miejsca na półprzewodnikowe nośniki SSD 2,5.

Panel I/O z USB 3.0 i gniazdami audio

Na front KRUX Astral wystawiliśmy same najniezbędniejsze funkcje. Coś do włączenia, coś do przeładowania systemu w razie zacięcia i zestaw najszczególniej potrzebnych scali. Jeżeli korzystasz jeszcze Jacka, albo przerzuciłeś się już na sprzęt korzystający tylko z USB, odszukasz tutaj jeden i drugi wariant złącz. Coś korzystnego dla wszelkich!


Pozostałe parametry
Miejsca na karty zwiększeń: 7 Filtry przeciwkurzowe: 2 Maksymalna długość karty graficznej: 290 mm Maksymalna wysokość chłodzenia CPU: 159 mm Maksymalna długość zasilacza: 255 mm System chłodzenia (2 wentylatory w pakiecie, maksimum 6): przód: 1 × wentylator KRUX 120 mm (maks. 1200 obr./min) tył: 1 × wentylator KRUX 120 mm (maks. 1200 obr./min) Kompatybilność z AIO: Przód: 1 × 120/240/280 mm Top: 1 × 120/240mm Tył: 1 × 120 mm

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.