Menu

Obudowa REDRAGON SIDESWIPE GC601 MT- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!

Cechy produktu

  • Producent REDRAGON 
  • Rodzaj midi tower 

Opis

Redragon SIDESWIPE jest fabrycznie wyekwipowana w 4 wentylatory, które już na starcie optymalny obieg powietrza wokół wszystkich podzespołów. To jednak nie koniec jej możliwości. Pokrywa przewiduje łącznie 7 miejsc montażowych przeznaczonych do instalacji wentylatorów, jak jeszcze radiatorów chłodzenia wodnego wielkości choćby 360 mm.

Z Redragon SIDESWIPE poczujesz całkowitą swobodę w kwestii doboru składników. Przestronne wnętrze pomieści płyty główne w formatach ATX, microATX, a także mini-ITX, jak na dodatek efektywne karty graficzne o długości do 360 mm.

Otwór w tacce dla płyty głównej wspomaga instalację efektywnego chłodzenia procesora o maksymalnej wysokości 170 mm. W Redragon SIDESWIPE przewidziano 2 miejsca montażowe dla dysków w formacie 3,5’’ oraz 4 dla dysków 2,5’’.

Aby poprawić sprawność chłodzenia i wentylację, miejsce na zasilacz ATX znalazło się na podłodze pokrywy. Natomiast system aranżacji kabli pozwoli Ci z łatwością ukryć zbędne przewody i zachować estetyczny porządek.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.