Menu

Obudowa SHARKOON TG4 RGB DARMOWY TRANSPORT

Cechy produktu

  • Producent SHARKOON 
  • Rodzaj midi tower 

Opis

Z TG4 ATX RGB możesz obudować swój sprzęt wyszukanym szkłem i bogatymi kolorami. Zapewnia to panel przedni i boczny ze szkła hartowanego oraz cztery fabrycznie zainstalowane wentylatory LED 120 mm. Ponadto budka ma strukturę porównywalną do swojego poprzednika TG5 i jest bardzo optymalna dla graczy nie szanujących przepłacać, a preferujących systemy chłodzenia powietrzem.Przyciągacz spojrzenia w 16,8 mln odcieni.

TG4 RGB posiada fabrycznie zainstalowane trzy adresowalne wentylatory LED za panelem przednim i jeden dodatkowy na panelu tylnym. Mogą być one komfortowo i twórczo oświetlone w 16,8 mln barw za pośrednictwem płyty głównej, która ma kontrolery adresowalnych diod LED (konfiguracja scali: 5V-D-coded-G albo 5V-D-G).

Alternatywnie, jeśli to połączenie płyty głównej nie jest dostępne, przełącznik resetowania pokrywy może zostać użyty do dokonywania wyboru spośród 14 efektów świetlnych.Pełna widoczność sprzętu. Panel przedni i boczny ze szkła hartowanego nadają TG4 RGB stylowy, gamingowy wygląd, a sprzęt można podziwiać za jego gablotą.

Wentylatory LED gwarantują nastrojowe oświetlenie zainstalowanych składników, w trakcie gdy boczne wloty powietrza dają także stosowny przepływ powietrza.Kompaktowa struktura. Budowa obudowy TG4 RGB jest nie tylko minimalistyczna.

Jest jeszcze świadomie zaprojektowana tak, żeby była jak najmniejsza, gwarantując równocześnie wystarczającą liczba miejsca na podstawowy sprzęt. Zawiera ona karty graficzne o długości do 37,5 cm i chłodzenie CPU o wysokości do 16 cm.

odszuka się w niej miejsce dla zasilaczy o długości do 26,5 cm.Wystarczające przechowywanie informacji. TG4 RGB oferuje mnóstwo opcji instalacji napędu. W sumie można zamontować maksymalnie dwa dyski 3,5-calowe i cztery dyski SSD.

Wszystkie napędy można błyskawicznie i z łatwością zamontować za pomocą gniazd na wewnętrznym panelu bocznym lub za pomocą klatki dysku twardego na dolnym panelu.Czysto i schludnie. Przeróżne przepusty na wewnętrznym panelu bocznym zapewniają, że kable po prostu znikną z pola widzenia.

W celu ochrony TG4 RGB przed kurzem i brudem, po każdej stronie panelu przedniego znajdują się dwa wyjmowane filtry przeciwpyłowe. Uzupełnieniem zabezpieczenia jest inny wyjmowany filtr przeciwpyłowy na spodzie pokrywy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.