Menu

Obudowa SHARKOON TG5 Biały DARMOWY TRANSPORT

Cechy produktu

  • Producent SHARKOON 
  • Rodzaj midi tower 

Opis

pokrywa TG5 ATX midi jest znakomita dla wszystkich entuzjastów sprzętu, którzy chcą pokazać, co posiadają. Panele przednie i boczne wytwarzane ze szkła hartowanego stanowią stosowną wizytówkę służącą do prezentacji zainstalowanych składników.

Trzy fabrycznie zamontowane wentylatory LED o średnicy 120 mm z przodu oraz dodatkowy wentylator o średnicy 120 mm z tyłu pokrywy stosowne oświetlenie. Sprawia to, iż nic nie rozprasza uwagi od najważniejszych rzeczy, a budka gwarantuje możliwość ukrycia zasilania, kabli i napędów pamięci.Sprzęt w centrum uwagi.

Trzy wentylatory LED za panelem przednim i jeden na panelu tylnym są już fabrycznie zamontowane, zapewniając nastrojowe oświetlenie i akcenty kolorystyczne komponentów komputera. Oczywiście, poza wrażeniami wizualnymi, wentylatory chłodzą sprzęt ciągłym strumieniem powietrza, który w razie potrzeby można uzupełnić o dodatkowe chłodzenie.przejrzysty projekt.

Wyjątkowo ascetyczny design i niemal wszechstronna transparentność zapewniają panele przednie i boczne produkowane z hartowanego szkła - a w przeciwieństwie do charakterystycznych obudów PC, TG5 stanowi jedynie szkielet dla zainstalowanego w środku sprzętu.

na dodatek fabrycznie zamontowane wentylatory LED zapewniają podświetlone komponenty dla Twojej budowy i chłodzą je dzięki prawidłowemu przepływowi powietrza.Gotowy na chłodzenie wodą. TG5 została specjalnie opracowana dla wysokowydajnych systemów z chłodzeniem wodnym.

Z przodu, zamiast fabrycznie zainstalowanych wentylatorów LED, jest miejsce na radiator 360 mm o całkowitej wysokości (włącznie z wentylatorami) 5,5 cm. Jeśli preferowane jest chłodzenie powietrzem, istnieją dodatkowe opcje instalacji dla maksymalnie trzech wentylatorów 120 mm lub dwóch 140 mm na górnym panelu obudowy.najkorzystniejsze miejsca dla elementów.

Zaprojektowana dla wysokiej klasy sprzętu, TG5 proponuje miejsce na długie karty graficzne do 40 cm, a także chłodzenie procesora o wysokości do 16,7 cm i zasilacze o maksymalnej długości 20,5 cm. Oczywiście dyski twarde i dyski SSD na dodatek mogą być pomieszczone: w środku wyszuka się miejsce do trzech dysków 3,5 ”lub do czterech 2,5”.Czysto i schludnie.

W celu zapewnienia uporządkowanego okablowania wszelkich składników, TG5 ma przeróżne przepusty kablowe oraz tunel zasilający, co umożliwia klarowną prezentację sprzętu. W dodatku wszystkie obszary wlotu powietrza są chronione zdejmowanymi filtrami przeciwpyłowymi.

Aby ułatwić instalację podzespołów, wentylatory i napędy można sprężyście ustawić przy pomocy niezwykle długich szczelin w obudowie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.