Menu

Baseus Let's go Woven Label Hook | Etui case obudowa do słuchawek Apple Airpods 1 / 2 | biały - Biały + różowy

Cechy produktu

  • Producent Baseus 
  • Przeznaczenie Apple 
  • Kolor różowy, biały 

Opis

Baseus Let''s go żelowe etui pokrowiec na bazę słuchawek Apple AirPods 2gen / 1gen z zawieszką


lubisz porządek w swoim otoczeniu? Nie chcesz wciąż gubić niedużych gadżetów w czeluściach plecaka czy torebki? Chcesz właściwie przechowywać gadżety elektroniczne broniąc je przed kurzem i innymi śladowymi skażeniami oraz uszkodzeniami mechanicznymi? Sięgnij po gadżet producenta Baseus — pokrowiec ochronny na bazę słuchawek AirPods.


Specyfikacja  • firma: Baseus,

  • materiał: PC + żel silikonowy.

  • rozmiary (etui): 55mm x 46mm x 24mm

  • rozmiary (zawieszka / karabińczyk): 23mm x 50mm


popularny i stylowy gadżet


Pokrowiec został zaprojektowany w taki sposób,doskonale mieścić się w dłoni, plecaku, torbie, a choćby kopertówce. W modelu czarnym zastosowano energetyzujące szczegóły w odcieniach żółtego, z kolei wersja biała ma zaczep różowy. Obydwa produkty przykuwają spojrzenia.


Dlaczego warto wybrać właśnie te pokrowce?


Być może na rynku wyszukasz inne pokrowce na słuchawki, ale nie dadzą Ci one tego, co Baseus. Przeważnie powstały one z stanowczo konkretnego materiału, który realnie zabezpiecza zawartość np. W czasie transportu czy upadku z wysokości. Ścianki etui mają grubość 2mm. Otworzysz je jednym przyciskiem i to na całkowitą szerokość, zapewniając sobie prosty i bezpośredni dostęp do słuchawek ze środka.


Ochrona przed zgubieniem


wykorzystywane słuchawki trudno zgubić, ale kiedy zdejmiesz je i wsuniesz do kieszeni czy torby, szybko mogą się zawieruszyć. Umieszczone w komfortowym etui wyposażonym w zaczep, mogą zostać przypięte do szelek plecaka czy szlufki od spodni. Będą jednostajne i bezpieczne.


ładny wygląd


Etui Baseus ma ładną matową powłokę, a także atrakcyjną fakturę. To sprawia, iż w dotyku pozostaje przyjemnie chłodne i gładkie. Jest także nieskomplikowane w utrzymaniu czystości, nie są na nim widoczne ślady odcisków palców. Ewentualne zabrudzenia zlikwidujesz błyskawicznie z pomocą wilgotnej szmatki.


Możliwość ładowania


Bezprzewodowe słuchawki umieszczone w ochronnym pokrowcu naładujesz nawet bez wydobywania. Ścianki o adekwatnej grubości 2mm pozwalają na swobodne ładowanie urządzenia umieszczonego na stacji dokowania. Stan naładowania baterii jest wyraźnie prezentowany na wyświetlaczu.


Dzięki otworowi wyciętemu w obudowie, słuchawki możesz podłączyć do ładowania w dodatku przewodowo, z pomocą kabla. Połączenie będzie zrównoważone i chronione przed zerwaniem.


CN: 8518 30 00 - Słuchawki i głośniki
EAN: 6953156212503
Kod Producenta: WIAPPOD-C24
Kolor wiodący: Biały
MOQ: 80
MULT_OQ: 80
typ opakowania: Pudełko

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.