Menu

GEAR4 D3O Crystal Palace obudowa do iPhone 11 Pro Max (Neon Yellow)

Cechy produktu

  • Producent GEAR4 
  • Przeznaczenie Apple 
  • Kolor żółty 

Opis

Ochrona iPhone 11 Pro Max jakiej Ci potrzeba i fason jaki uwielbiasz. Wysoki poziom ochrony i przezroczysta, lekka budowa powodują, że Twój telefon jest chroniony przed skutkami różnych wydarzeń dnia codziennego i jednocześnie należycie wygląda.
- wsparcie ładowania bezprzewodowego
- ochrona na uderzenia dzięki zastosowaniu inteligentnej technice D3O
- odpornośc na upadki z wysokości do 3m
- transparentna i smukła konstrukcja

Najskuteczniejsza ochrona przed uderzeniami
Telefon Apple iPhone 11 Pro Max w obudowie Gear4 Crystal Palace w odcieniu żółtym jest niepodatny na skutki upadków nawet z ponad 3m dzięki zastosowaniu inteligentnego polimeru D3O. Dopełniającą ochronę stanowi tylna część wyprodukowana z materiału, którego używa się do produkcji szyb kuloodpornych.
- pochłaniający uderzenia materiał z substancją D30
- termoplastyczny poliuretan (TPU) gwarantuje ochronę przed uderzeniami i pewny uchwyt
- użytkowany do produkcji kuloodpornych szyb policarbon D30 – inteligentna ochrona
Nic nie ochroni Twojego telefonu lepiej niżeli D3O.
Materiał D3O zezwala na projektowanie cienkich konstrukcji przy zachowaniu najwyższego możliwego poziomu ochrony przed uderzeniami i upadkami. To ten sam materiał, który jest użytkowany przy produkcji akcesoriów i odzieży ochronnej dla wojska, sportowców i pracowników przemysłowych na całym świecie.
Polimer D3O zbudowany jest z molekuł, które luźno się poruszają – jednak w wyniku gwałtownego uderzenia, poszczególne molekuły zbliżają się do siebie i łączą. Taka konstrukcja powoduje,podczas codziennego użytkowania obudowa zachowuje sprężystość, natomiast przy uderzeniu twardnieje, tworząc warstwę ochraniającą iPhone'a 11 Pro Max.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.