Menu

GEAR4 D3O Crystal Palace obudowa ochronna do iPhone 11 Pro (Iridescent)

Cechy produktu

  • Producent GEAR4 
  • Przeznaczenie Apple 
  • Kolor srebrny 

Opis

Ochrona jakiej potrzebujesz i styl jaki uwielbiasz dzięki obudowie Gear4 Crystal Palace w kolorze "kameleon".
Wysoki poziom ochrony i przejrzysta, lekka kompozycja sprawiają, iż Twój iPhone 11 Pro jest broniony przed skutkami różnych wydarzeń dnia codziennego i jednocześnie niezwykle prawidłowo wygląda.
- wsparcie ładowania bezprzewodowego
- ochrona na uderzenia dzięki zaimplementowaniu inteligentnej technice D3O
- wytrzymałośc na upadki z wysokości do 3m
- transparentna i smukła budowa

Najskuteczniejsza ochrona przed uderzeniami
Apple iPhone 11 PRO w obudowie Crystal Palace jest wytrzymały na skutki upadków nawet z ponad 3m dzięki zaimplementowaniu inteligentnego polimeru D3O. Dodatkową ochronę stanowi tylna część stworzona z materiału, którego używa się do produkcji szyb kuloodpornych.
- pochłaniający uderzenia materiał z substancją D30
- termoplastyczny poliuretan (TPU) gwarantuje ochronę przed uderzeniami i pewny uchwyt
- stosowany do produkcji kuloodpornych szyb policarbon D30
- inteligentna ochrona
Nic nie ochroni Twojego telefonu lepiej niżeli D3O. Materiał ten pozwala na projektowanie cienkich konstrukcji przy zachowaniu najwyższego osiągalnego poziomu ochrony przed uderzeniami i upadkami. To ten sam materiał, który jest używany przy produkcji akcesoriów i odzieży ochronnej dla wojska, sportowców i pracowników przemysłowych na całym świecie.
Polimer D3O zbudowany jest z molekuł, które swobodnie się poruszają – jednak w wyniku gwałtownego uderzenia, poszczególne molekuły zbliżają się do siebie i łączą. Taka kompozycja powoduje,podczas codziennego stosowania pokrywa zachowuje sprężystość, natomiast przy uderzeniu twardnieje, tworząc warstwę ochraniającą telefon.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.