Menu

GEAR4 D3O Crystal Palace obudowa ochronna do iPhone 11 Pro (Neon Pink)

Cechy produktu

  • Producent GEAR4 
  • Przeznaczenie Apple 
  • Kolor różowy 

Opis

Ochrona jakiej potrzebujesz i styl jaki lubisz dzięki obudowie Gear4 Crystal Palace w kolorze różowym.
Wysoki poziom ochrony i klarowna, lekka budowa powodują, iż Twój iPhone 11 Pro jest chroniony przed skutkami przeróżnych wydarzeń dnia codziennego i jednocześnie nad wyraz prawidłowo wygląda.
- wsparcie ładowania bezprzewodowego
- ochrona na uderzenia dzięki zastosowaniu inteligentnej technologii D3O
- wytrzymałośc na upadki z wysokości do 3m
- przejrzysta i smukła konstrukcja

Najskuteczniejsza ochrona przed uderzeniami
Apple iPhone 11 PRO w obudowie Crystal Palace jest oporny na skutki upadków choćby z ponad 3m dzięki zastosowaniu inteligentnego polimeru D3O. Dopełniającą ochronę stanowi tylna część wyprodukowana z materiału, którego używa się do produkcji szyb kuloodpornych.
- pochłaniający uderzenia materiał z substancją D30
- termoplastyczny poliuretan (TPU) gwarantuje ochronę przed uderzeniami i pewny uchwyt
- używany do produkcji kuloodpornych szyb policarbon D30
- inteligentna ochrona
Nic nie ochroni Twojego telefonu lepiej niżeli D3O. Materiał ten pozwala na projektowanie cienkich konstrukcji przy zachowaniu najwyższego realnego poziomu ochrony przed uderzeniami i upadkami. To ten sam materiał, który jest używany przy produkcji akcesoriów i odzieży ochronnej dla wojska, sportowców i pracowników przemysłowych na całym świecie.
Polimer D3O zbudowany jest z molekuł, które swobodnie się poruszają – jednak w wyniku gwałtownego uderzenia, poszczególne molekuły zbliżają się do siebie i łączą. Taka kompozycja sprawia,podczas codziennego użytkowania pokrywa zachowuje elastyczność, natomiast przy uderzeniu twardnieje, stwarzając warstwę ochraniającą telefon.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.