Menu

LifeProof WAKE wstrząsoodporna obudowa ochronna do iPhone 12 mini (blue)

Cechy produktu

  • Producent LIFEPROOF 
  • Przeznaczenie Apple 
  • Kolor niebieski 

Opis

pokrywa ochronna LifeProof Wake w kolorze niebieskim dedykowana na iPhone 12 MINI
Dzień pełen zaskakujących wydarzeń, weekendowa wędrówka po górach, wakacje na plaży - telefon iPhone 12 MINI w obudowie LifeProof Wake jest gotowy na każdy Twój dzień.
Legendarna ochrona + nowoczesny fason
Wszystkie serie obudów ochronnych LifeProof są w całości inne od siebie, zupełnie jak topografia terenu pomiędzy pasmami górskimi. Dzięki czemu, każdy odszuka rozwiązanie dostosowane idealnie do swoich potrzeb. Wybierz swoją obudowę LifeProof i zacznij żyć bez ograniczeń.
Wake - najsmuklejsza obudowa w historii LifeProof
Wyjątkowo cienka i lekka konstrukcja, ochrona przed skutkami upadków z wysokości do 2 metrów, relaksujące wzornictwo przypominające fale morskie, produkowana z myślą o ochronie środowiska – obudowy z serii Wake posiadają wszystko, żeby zasłużyć na miano obudowy wspaniałej.
Potrójnie odpowiedzialny wybór
pokrywy z linii Wake są wytworzone w ponad 85% z przetworzonego plastiku pochodzącego z recyklingu sprzętu rybackiego.
Każda zakupiona obudowa to 1 Euro przekazane jednej 3 organizacji charytatywnych - Water.org, Coral Reef Alliance albo American Rivers.
na dodatek, dzięki programowi LifeCycle, obudowa Wake po zakończenie jej używania może zostać odesłana i ponownie przetworzona. W ten sposób LifeProof wprowadza ważne zmiany w sposobie prowadzenia działalności i ogranicza swój wpływ na środowisko naturalne.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.